Povezane vesti
Dačić: Srbija posvećuje posebnu pažnju regionalnoj saradnji
Politika 24.02.2023
Prvi potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić sastao se danas sa generalnim sekretarom Centralnoevropske inicijative Robertom Antonioneom, a u razgovoru je istaknuto da Srbija kao sukcesor jednog od četiri osnivača Centralnoevropske… »
Dačić i Mularčik o bilateralnim odnosima Srbije i Poljske: Spremni za nastavak političkog dijaloga na najvišem nivou
Blic 23.02.2023
Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Republike Srbije Ivica Dačić sastao se danas sa državnim sekretarom Ministarstva spoljnih poslova Republike Poljske Arkadijušom Mularčikom, a u razgovoru je iskazana spremnost obe strane za nastavak… »
Vesti dana »

Upozorenje RHMZ: Visoke temerature do nedelje, ekstremni uslovi za nastanak požara
Euronews pre 46 minutajoš 48 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA - Rute: Kijev treba de fakto da prizna teritorije pod kontrolom Rusije; Vens: SAD pripremaju sastanak Putina i Zelenskog
RTV pre 1 satjoš 45 povezanih

„Igraćemo u najboljem mogućem sastavu“: Milojević pričao o povredama dvojice važnih igrača
Danas pre 27 minutajoš 20 povezanih