Povezane vesti

Vlasnici luks lokala poludeli za jovanom Jeremić! Voditeljka sve priznala: "Dobila sam 400 evra u cugu" Novi poslovni…

Vlasnici luks lokala poludeli za jovanom Jeremić! Voditeljka sve priznala: "Dobila sam 400 evra u cugu" Novi poslovni…

Kurir 24.02.2023
Prema pisanju domaćih medija, voditeljka Jovana Jeremić je dobila dve ponude za snimanje pesama, a ona još uvek razmišlja šta da izabere. Čak i vlasnici luksuznih lokala u Beogradu žele da plate papreno njen nastup, budući da bi svi došli da… »
„Postaću kraljica bakšiša, već sam dobila 400 evra“: Jovana Jeremić sada preti i pevačkom karijerom

„Postaću kraljica bakšiša, već sam dobila 400 evra“: Jovana Jeremić sada preti i pevačkom karijerom

Nova 24.02.2023
Jovana Jeremić, kontroverzna voditeljka televizije Pink, dobila ponudu da pored voditeljske započne i muzičku karijeru. Kako pišu domaći mediji, voditeljka Jovana Jeremić dobila je čak dve ponude za snimanje pesama, zbog čega je u dilemi, pa… »
Sada je i zvanično! Jovana Jeremić postaje pevačica, voditeljka dobila ozbiljne ponude za saradnju

Sada je i zvanično! Jovana Jeremić postaje pevačica, voditeljka dobila ozbiljne ponude za saradnju

Kurir 24.02.2023
Prema pisanju medija, voditeljka Jovana Jeremić je dobila dve ponude za snimanje pesama, a ona još uvek razmišlja šta da izabere. Čak i vlasnici luksuznih lokala u Beogradu žele da plate papreno njen nastup, budući da bi svi došli da slušaju… »

Vesti dana »