Povezane vesti

Došao lično u izbornu komisiju: Milo Đukanović predao kandidaturu za predsednika

Došao lično u izbornu komisiju: Milo Đukanović predao kandidaturu za predsednika

Kurir 25.02.2023
Predsednik Demokratske partije socijalista (DPS) Milo Đukanović u prisustvu nekolicine funkcionera i mladih DPS-a predao predlog kandidature za predsednika Crne Gore. "Drago mi je da sam danas ovde, u lepom i mladom društvu. Došao sam lično… »
Milo Đukanović predao kandidaturu, poručio da ima samo crnogorsko državljanstvo

Milo Đukanović predao kandidaturu, poručio da ima samo crnogorsko državljanstvo

Novi magazin 25.02.2023
Predsednik Crne Gore i Demokratske partije socijalista Milo Đukanović, u prisustvu nekolicine funkcionera i mladih DPS-a, je predao predlog kandidature za predsednika Crne Gore. „Drago mi je da sam danas ovde, u lepom i mladom društvu. Došao sam… »
Milo Đukanović predao kandidaturu, poručio da ima samo crnogorsko državljanstvo

Milo Đukanović predao kandidaturu, poručio da ima samo crnogorsko državljanstvo

N1 Info 25.02.2023
Predsednik Crne Gore i Demokratske partije socijalista Milo Đukanović, u prisustvu nekolicine funkcionera i mladih DPS-a, je predao predlog kandidature za predsednika Crne Gore. „Drago mi je da sam danas ovde, u lepom i mladom društvu. Došao sam… »
Đukanović posle predaje kandidature: Cilj mi je da pobedim u prvom krugu izbora

Đukanović posle predaje kandidature: Cilj mi je da pobedim u prvom krugu izbora

RTS 25.02.2023
Predstavnici Demokratske partije socijalista predali su Državnoj izbornoj komisiji kandidaturu Mila Đukanovića za predsedničke izbore. Milo Đukanović rekao je da je njegova kandidatura izraz odgovornosti i brige prema Crnoj Gori. Kazao je i da mu je… »
Cilj mu je pobeda u prvom krugu: Milo Đukanović se obratio nakon predaje kandidature

Cilj mu je pobeda u prvom krugu: Milo Đukanović se obratio nakon predaje kandidature

Večernje novosti 25.02.2023
MOJA kandidatura za predsednika države izraz odgovornosti je prema Crnoj Gori, koja se nalazi u ozbiljnim problemima, kazao je predsednički kandidat DPS i lider te partije MiloĐukanović, na konferenciji za medije, nakon predaje kandidature, gde je u… »
Milo Đukanović predao kandidaturu za predsednika: "Državljanin sam samo Crne Gore"

Milo Đukanović predao kandidaturu za predsednika: "Državljanin sam samo Crne Gore"

Večernje novosti 25.02.2023
LIDER DPS i predstavnici Demokratske partije socijalista (DPS) predali su Državnoj izbornoj komisiji (DIK) kandidaturu Mila Đukanovića za predsjedničke izbore. Foto PREDSJEDNIK.ME U DIK Đukanović je saopštio da je "samo državljanin Crne Gore"… »
Jakov začikava mila: Nove varnice u samom finišu predaje kandidatura za predsedničke izbore u Crnoj Gori

Jakov začikava mila: Nove varnice u samom finišu predaje kandidatura za predsedničke izbore u Crnoj Gori

Večernje novosti 25.02.2023
BEZ obzira na to što će tek u nedelju biti okončano predlaganje kandidata za predsedničke izbore u Crnoj Gori, koji će biti održani 19. marta, politička pozornica postala je i te kako zanimljiva, naročiti nakon diskvalifikacije lidera Pokreta… »
Aleksa Bečić kandidat na predsedničkim izborima u CG

Aleksa Bečić kandidat na predsedničkim izborima u CG

Danas 24.02.2023
Glavni odbor Demokratske Crne Gore jednoglasno je odlučio da njen predsednik Aleksa Bečić bude kandidat na predsedničkim izborima, koji su zakazani za 19. mart. Bečić je poručio da je spreman da se bori za zemlju i narod, za državnost, jedinstvo… »
Spreman sam da se borim za svoju zemlju i narod: Oglasio se Aleksa Bečić, kandidat Demokrata za predsednika Crne Gore

Spreman sam da se borim za svoju zemlju i narod: Oglasio se Aleksa Bečić, kandidat Demokrata za predsednika Crne Gore

Večernje novosti 24.02.2023
KAO predsednički kandidat spreman sam da se borim za našu čast, slobodu, državnost i jedinstvo, za našu budućnost, sve vere i nacije. Demokrate Spreman sam da se borim za svoju zemlju i narod, kazao je predsednik Demokrata Aleksa Bečić, nakon što… »
Đukanović kandidat DPS-a na predsedničkim izborima u Crnoj Gori

Đukanović kandidat DPS-a na predsedničkim izborima u Crnoj Gori

Danas 24.02.2023
Demokratska partija socijalista odlučila je da njen predsednik Milo Đukanović bude kandidat na predsedničkim izborima, koji su zakazani za 19. mart. Državna izborna komisija do sada je potvrdila kandidature lidera Nove srpske demokratije Andrije… »

Vesti dana »