Povezane vesti

Dva puta do mundobasketa: Srbija zakomplikovala situaciju, evo kako "orlovi" mogu na Svetsko prvenstvo

Dva puta do mundobasketa: Srbija zakomplikovala situaciju, evo kako "orlovi" mogu na Svetsko prvenstvo

Večernje novosti 25.02.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije doživela je neočekivan poraz u meču 9. kola kvalfikacija za Svetsko prvenstvo, pošto je u Atini poražena od selekcije Grčke posle produžetaka, rezultatom 97:92. FOTO: FIBA.Basketball Iako je naša selekcija… »
Obradović o sukobu sa Džejmsom: Nemam komentar

Obradović o sukobu sa Džejmsom: Nemam komentar

N1 Info 25.02.2023
Američki bek Majk Džejms jedan je od najubojitijih oružja evropske košarke u poslednjim godinama, ali je često u centru pažnje bila njegova osobina da lako ulazi u konflikt sa trenerima. Iz tog razloga je i napustio i CSKA, u kojem se sukobljavao sa… »
Obradović o sukobu sa Džejmsom: To ostaje „u našoj kući“

Obradović o sukobu sa Džejmsom: To ostaje „u našoj kući“

Sport klub 25.02.2023
Podeli : Američki bek Majk Džejms jedan je od najubojitijih oružja evropske košarke u poslednjim godinama, ali je često u centru pažnje bila njegova osobina da lako ulazi u konflikt sa trenerima. Iz tog razloga je i napustio i CSKA, u kojem se… »
Džejms urlao na Obradovića: Evo šta kaže o tome srpski stručnjak

Džejms urlao na Obradovića: Evo šta kaže o tome srpski stručnjak

Večernje novosti 25.02.2023
Košarkaši Monaka poraženi su u derbiju 25. kola Evrolige od ekipe Barselone rezultatom 80:70, a pored dobre utakmice, u centru pažnje se našla i svađa stratega Monaka Saše Obradovića sa najboljim igračem te ekipe Majkom Džejmsom. Amerikanac je… »
Obradović i džejms se posvađali na utakmici: Srpski trener se nakon svega oglasio, a sećamo se i šta je rekao u Beogradu…

Obradović i džejms se posvađali na utakmici: Srpski trener se nakon svega oglasio, a sećamo se i šta je rekao u Beogradu…

Hot sport 25.02.2023
Sve se dogodilo na meču protiv Barselone. Košarkaši Monaka poraženi su u derbiju 25. kola Evrolige od ekipe Barselone rezultatom 80:70, a pored dobre utakmice, u centru pažnje se našla i svađa stratega Monaka Saše Obradovića sa najboljim igračem… »
Na koga Pešić može da računa u ključnoj utakmici?

Na koga Pešić može da računa u ključnoj utakmici?

N1 Info 25.02.2023
Mukotrpne kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, makar kada je košarkaška reprezentacija Srbije u pitanju, završiće se u ponedeljak u Beogradu. Izabranici selektora Svetislava Pešića ugostiće Veliku Britaniju, a za plasman na Mundobasket srpskom timu… »
Na koga Pešić može da računa u ključnoj utakmici?

Na koga Pešić može da računa u ključnoj utakmici?

Sport klub 25.02.2023
Podeli : Mukotrpne kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, makar kada je košarkaška reprezentacija Srbije u pitanju, završiće se u ponedeljak u Beogradu. Izabranici selektora Svetislava Pešića ugostiće Veliku Britaniju, a za plasman na Mundobasket… »
Pobeda ili bruka: Srbija ima dva načina da ode na Mundobasket, nalazi se u neugodnom položaju

Pobeda ili bruka: Srbija ima dva načina da ode na Mundobasket, nalazi se u neugodnom položaju

Nova 25.02.2023
Godinama ranije (pre nego što su uvedeni reprezentativni "prozori") Srbija bi upisala pobedu protiv Velike Britanije čim bi saznala žreb, a sada je taj meč biti ili ne biti. Svim srcem uz Orlove sa MaxBetom. Srbija je u petak poražena od Grčke sa… »
„Posle kiše uvek dolazi sunce“: Duško Ivanović preuzeo krivicu za Zvezdin poraz

„Posle kiše uvek dolazi sunce“: Duško Ivanović preuzeo krivicu za Zvezdin poraz

Danas 24.02.2023
Trener crveno-belih kritički nastrojen, ne i demoralisan posle ubedljivog slavlja Albe u Beogradu (72:87). Ekipa iz Berlina prekinula je seriju šest poraza u elitnom takmičenju i sa skorom 7-18 i dalje je poslednja na tabeli, dok je Crvena zvezda sa… »
Ivanoviću prekipelo: Slobodno napišite da sam ja kriv, ozbiljno to mislim

Ivanoviću prekipelo: Slobodno napišite da sam ja kriv, ozbiljno to mislim

Večernje novosti 24.02.2023
TRENERU Crvene zvezde Dušku Ivanoviću dozlogrdila su neka novinarska pitanja posle poraza u Evroligi. Na jedno indirektno nakon podbačaja u meču sa Albom, odgovorio je direktno: FOTO: M. Vukadinović - Slobodno napišite da ja sam kriv. Kada ovo… »
"Pa, ne može to tako!" Duško Ivanović je posle neverovatnog poraza Zvezde od Albe zamerio igračima, ali i ohrabrio…

"Pa, ne može to tako!" Duško Ivanović je posle neverovatnog poraza Zvezde od Albe zamerio igračima, ali i ohrabrio…

Večernje novosti 24.02.2023
CRVENA zvezda je razočarala svoje navijače u 25. kolu Evrolige, a ni njen trener, Duško Ivanović, nije imao šta lepo da kaže o igri svoje ekipe. FOTO: M. Vukadinović Podsetimo, Zvezda je vodila sa 13 razlike, ali ubedljivo izgubila od Albe, i to… »
"A nismo imali sreće..." Svetislav Pešić posle meča Grčka - Srbija ukazao šta je ključ poraza u borbi za Mundobasket

"A nismo imali sreće..." Svetislav Pešić posle meča Grčka - Srbija ukazao šta je ključ poraza u borbi za Mundobasket

Večernje novosti 24.02.2023
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije nije uspela da u pretposlednjem kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo izbori plasman na ovogodišnji Mundobasket, posle čega je selektor "orlova" Svetislav Pešić održao kratku, ali zanimljivu konferenciju za… »

Vesti dana »