Povezane vesti

Lordanu Zafranoviću i Den Tani uručena nagrada „Beogradski pobednik” na 51.FEST-u

Lordanu Zafranoviću i Den Tani uručena nagrada „Beogradski pobednik” na 51.FEST-u

Politika 25.02.2023
Prestižna nagrada „Beogradski pobednik” za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, na 51. FEST-u, svečano je dodeljena u Mts Dvorani dvojici laureata – reditelju Lordanu Zafranoviću i producentu Dobrivoju Tanasijeviću – Den Tani. „On je čovek… »
Filmovi lordana zafranovića na Kurir televiziji: Rani radovi ene begović od kafića do s*KS simbola

Filmovi lordana zafranovića na Kurir televiziji: Rani radovi ene begović od kafića do s*KS simbola

Kurir 25.02.2023
Prestižnu nagradu Beogradski pobednik za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti na 51. Festu, koji se održava do 5. marta, biće dodeljena reditelju Lordanu Zafranoviću. Jedan od najznačajnijih reditelja sa ovih prostora prošle godine obeležio je 60… »
Dodelom Beogradskog pobednika večeras počeo FEST

Dodelom Beogradskog pobednika večeras počeo FEST

Danas 24.02.2023
Reditelju Lordanu Zafranoviću i producentu Dobrivoju Tanasijeviću Den Tani uručene su večeras nagrade Beogradski pobednik za poseban doprinos filmskoj umetnosti, na svečanom otvaranju Međunarodnog filmskog festivala FEST. Nakon dodele priznanja i… »
Počeo praznik filma: Uručenjem "Beogradskog pobednika" Lordanu Zafranoviću i Den Tani otvoren 51. Fest

Počeo praznik filma: Uručenjem "Beogradskog pobednika" Lordanu Zafranoviću i Den Tani otvoren 51. Fest

Večernje novosti 24.02.2023
URUČENjEM priznanja "Beogradski pobednik" za doprinos filmu Lordanu Zafranoviću i Den Tani, a potom svetskom premijerom novog filma Fransoa Ozona "Zločin je moj", večeras je otvoren 51. Fest. Gorica Popović uručuje Zafranoviću "Pobednika" /Foto… »
Otvoren 51. Fest: Projekciojom ostvarenja "Zločin je moj" francuskog reditelja Fransoa Ozona u beogradskoj Mts Dvorani (foto)

Otvoren 51. Fest: Projekciojom ostvarenja "Zločin je moj" francuskog reditelja Fransoa Ozona u beogradskoj Mts Dvorani (foto)

Večernje novosti 24.02.2023
MEĐUNARODNI filmski festival Fest otvoren je večeras projekciojom ostvarenja "Zločin je moj" francuskog reditelja Fransoa Ozona, u Mts Dvorani u Beogradu. plakat Prestižna nagrada „Beogradski pobednik“ za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, na… »

Vesti dana »