Povezane vesti

"Presekao mi je put, pa sam mu pajserom razbio šoferku": Uhapšeni Bugarin (23) sve priznao i otkrio zašto je gađao autobus

"Presekao mi je put, pa sam mu pajserom razbio šoferku": Uhapšeni Bugarin (23) sve priznao i otkrio zašto je gađao autobus

Blic 25.02.2023
"Drug je vozio automobil, kada nam je u jednom trenutku vozač autobusa presekao put. Bio sam na suvozačevom mestu i tada sam ga gađao flašom, a kada se zaustavio i pajserom mu razbio šoferku. Priznajem da sam kriv", ovo je odbrana Tihomira Telmekova… »
"Vozač autobusa nas je isekao na putu, pa sam ga gađao!" Bugarin "propevao" na sudu, sve je priznao

"Vozač autobusa nas je isekao na putu, pa sam ga gađao!" Bugarin "propevao" na sudu, sve je priznao

Mondo 25.02.2023
Tihomir Telmekov (23) iz Bugarske je priznao da je napao autobus. Tihomir Telmekov (23) iz Bugarske je priznao da je napao autobus. U akciji beogradske policije juče je uhapšen Kiro Krumov (22), Mihail Zaprinov (27), Tihomir Temelkov (23) i Radomir… »
Bugarski državljani pivskom flašom i pajserom demolirali autobus kod Arene: Vozač ispričao kako se dogodio incident

Bugarski državljani pivskom flašom i pajserom demolirali autobus kod Arene: Vozač ispričao kako se dogodio incident

Nova 25.02.2023
Beogradska policija juče je uhapsila Kira Krumova (22), Mihaila Zaprinova (27), Tihomira Temelkova (23) i Radomira Zaprinova (49) iz Bugarske zbog napad na autobus kod pume "Zmaj" na autoputu. Oni su osumnjičeni da su pivskim flašama gađali autobus i… »
Uhapšeni bugarin siledžija otkrio zašto je demolirao autobus kod pumpe Zmaj: Evo šta je prethodilo divljačkom napadu na…

Uhapšeni bugarin siledžija otkrio zašto je demolirao autobus kod pumpe Zmaj: Evo šta je prethodilo divljačkom napadu na…

Kurir 25.02.2023
U brzoj akciji beogradske policije juče je uhapšen Kiro Krumov (22), Mihail Zaprinov (27), Tihomir Temelkov (23) i Radomir Zaprinov (49), svi iz Bugarske, zbog napada na autobus kod pume "Zmaj" na autoputu. Bugarin se na sudu vadio i tvrdio da je svemu… »
Otkriven identitet bugara koji su gađali Autobus: Vozač ispričao detalje drame: Mahali mu da stane, pa povadili flaše i…

Otkriven identitet bugara koji su gađali Autobus: Vozač ispričao detalje drame: Mahali mu da stane, pa povadili flaše i…

Blic 25.02.2023
Beogradska policija juče je uhapsila Kira Krumova (22), Mihaila Zaprinova (27), Tihomira Temelkova (23) i Radomira Zaprinova (49) iz Bugarske zbog napada na autobus kod pumpe "Zmaj" na autoputu. Tačan motiv napada još nije poznat. Oni su osumnjičeni… »
Otkriven identitet bugarskih državljana koji su gađali Autobus: Vozač ispričao šta se dogodilo na auto-putu u Beogradu

Otkriven identitet bugarskih državljana koji su gađali Autobus: Vozač ispričao šta se dogodilo na auto-putu u Beogradu

Kurir 25.02.2023
Beogradska policija juče je uhapsila Kira K. (22), Mihaila Z. (27), Tihomira T. (23) i Radomira Z. (49) iz Bugarske zbog napada na autobus kod pume "Zmaj" na auto-putu. Tačan motiv napada još nije poznat. Oni su osumnjičeni da su pivskim flašama… »
"Vozač autobusa nas je "isekao" na putu, pa sam ga gađao": Ovo je saslušanje osuđenog bugarskog državljanina

"Vozač autobusa nas je "isekao" na putu, pa sam ga gađao": Ovo je saslušanje osuđenog bugarskog državljanina

Telegraf 25.02.2023
Okrivljeni je juče prevezen u zatvor u Padinskoj skeli, ali ako u ponedeljak plati 60.000 dinara biće pušten. "Drug je vozio automobil, kada nam je u jednom trenutku vozač autobusa presekao put. Bio sam na suvozačevom mestu i tada sam ga gađao… »
Otkrivamo identitet bugarskih državljana koji su gađali autobus: Vozač ispričao kako se dogodio incident

Otkrivamo identitet bugarskih državljana koji su gađali autobus: Vozač ispričao kako se dogodio incident

Telegraf 25.02.2023
Tihomir Temelkov u skraćenom postupku osuđen je na 60 dana zatvora. Beogradska policija juče je uhapsila Kira Krumova (22), Mihaila Zaprinova (27), Tihomira Temelkova (23) i Radomira Zaprinova (49) iz Bugarske zbog napad na autobus kod pume "Zmaj" na… »

Vesti dana »