Povezane vesti

"Za Severinu se ne isplati raditi, on neće da plati tekst" Pevačica raskrinkala kolege u Hrvatskoj: "Neće ni kafu da časte…

"Za Severinu se ne isplati raditi, on neće da plati tekst" Pevačica raskrinkala kolege u Hrvatskoj: "Neće ni kafu da časte…

Blic 25.02.2023
Pevačica Alka Vuica napisala je brojne hitove, međutim kako kaže u njenoj karijeri najviše novca joj je donela pesma "Laži me" koja je sasvim slučajno nastala. - "Laži me" je pesma koja je meni samo došla srećom, nisam bila lenja da ustanem iz… »
U Srbiji plate kad im napišeš pesmu, u Hrvatskoj ne: Alka Vuica raskrinkala kolege - Od jednog hita kupila kuću i kola!

U Srbiji plate kad im napišeš pesmu, u Hrvatskoj ne: Alka Vuica raskrinkala kolege - Od jednog hita kupila kuću i kola!

Mondo 25.02.2023
Pevačica i autorka nekih od najvećih hitova na muzičkoj javnoj sceni Alka Vuica, otkrila šta misli o pevačima koji ne plaćaju pesme, ali i zašto se ne isplati raditi za Severinu. Pevačica i autorka nekih od najvećih hitova na muzičkoj javnoj… »
„Za Seve se ne isplati raditi, Cetinski hoće pesmu za džabe“

„Za Seve se ne isplati raditi, Cetinski hoće pesmu za džabe“

Nova 25.02.2023
Pevačica i tekstopisac oplela po kolegama. Alka Vuica decenijama se bavi muzikom i pisanjem tekstova, pa je pozvana da govori o kolegama iz rodne Hrvatske ali i iz Srbije. Kako je rekla, najviše je zaradila od pesme „Laži me“. „‘Laži me’ je… »
Alka Vuica raskrinkala kolege!" u Hrvatskoj pevači neće ni kafu da časte!" On odbija da plati tekst, za seve se ne isplati…

Alka Vuica raskrinkala kolege!" u Hrvatskoj pevači neće ni kafu da časte!" On odbija da plati tekst, za seve se ne isplati…

Kurir 25.02.2023
Alka Vuica napisala je mnoge velike hitove, radila je sa Tonijem Cetinskim, Nenom Belanom, Josipom Lisac, Željkom Bebekom i drugima, a sada je otkrila koja pesma joj je donela najviše novca. - "Laži me" je pjesma koja je meni samo došla srećom, nisam… »

Vesti dana »