Povezane vesti

Petrić potvrdio da napušta Partizan: Ne verujem da ću ikad više biti trener

Petrić potvrdio da napušta Partizan: Ne verujem da ću ikad više biti trener

Politika 25.02.2023
Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić potvrdio je danas na konferenciji za medije da je podneo ostavku na mesto trenera Partizana i da će napustiti klupu crno-belih tokom reprezentativne pauze. Fudbaleri Partizana sutra od 16.30 časova dočekuju… »
Petrić potvrdio da napušta Partizan: Ne verujem da ću ikad više biti trener (video)

Petrić potvrdio da napušta Partizan: Ne verujem da ću ikad više biti trener (video)

Sportski žurnal 25.02.2023
"Pre tri nedelje sam rekao Ivici Kralju da polako traži trenera kad dođe pauza za reprezentaciju" Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić potvrdio je danas na konferenciji za medije da je podneo ostavku na mesto trenera Partizana i da će napustiti… »
Petrić odlazi zbog zdravlja: Ne želim da provociram svoje telo

Petrić odlazi zbog zdravlja: Ne želim da provociram svoje telo

Beta 25.02.2023
Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić potvrdio je danas da će uskoro napustiti klupu crno-belih, istakao je da odlazi zbog zdravlja i dodao da ne veruje da će ikada više biti trener. "Pre tri nedelje sam rekao sportskom direktoru Ivici Kralju da… »
Petrić odlazi iz Partizana zbog zdravlja: Ne verujem da ću ikada više biti trener

Petrić odlazi iz Partizana zbog zdravlja: Ne verujem da ću ikada više biti trener

Danas 25.02.2023
Gordan Petrić, šef struke crno-belih, potvrdio je da odlazi iz Partizana. Bruka protiv novosadske Mladosti na nekadašnjem stadionu JNA (0:4), potom i eliminacija od moldavskog Šerifa u Kupu konferencija i to posle pobede u prvom meču (0:1), zbog… »
Gordan Petrić potvrdio odlazak: Živim za fudbal, ali ne mogu da provociram organizam

Gordan Petrić potvrdio odlazak: Živim za fudbal, ali ne mogu da provociram organizam

Euronews 25.02.2023
Trener Partizana Gordan Petrić govorio je pred utakmicu 23. kola MozzartBet Superlige protiv Radničkog iz Kragujevca, koja je sutra na programu od 16:30 časova na Areni 1 Premium. Strateg crno-belih za početak se osvrnuo na sutrašnjeg rivala, a… »
Petrić odlazi u martu: Mislim da više nikad neću biti trener

Petrić odlazi u martu: Mislim da više nikad neću biti trener

Sport klub 25.02.2023
Podeli : U petak se u pojedinim medijima pojavila vest da je Gordan Petrić podneo ostavku na mesto trenera Partizana, ali ona nije bila tačna. Ipak, dan kasnije Petrić je najavio da odlazi, ali iz zdravstvenih razloga. Na konferenciji za medije pred… »
Petrić odlazi u martu: Zdravlje prioritet, morao sam da kažem igračima istinu

Petrić odlazi u martu: Zdravlje prioritet, morao sam da kažem igračima istinu

N1 Info 25.02.2023
U petak se u pojedinim medijima pojavila vest da je Gordan Petrić podneo ostavku na mesto trenera Partizana, ali ona nije bila tačna. Ipak, dan kasnije Petrić je najavio da odlazi, ali iz zdravstvenih razloga. Na konferenciji za medije pred meč 23… »
Petrić iskreno za kraj: Trener Partizana ne želi više na klupu!

Petrić iskreno za kraj: Trener Partizana ne želi više na klupu!

Večernje novosti 25.02.2023
ČEKALA se današnja konferencija za medije Gordana Petrića kao retko koja i kao retko kad. Aktuelni trener Partizana je juče podneo ostavku na mesto šefa struke, a prred novinarima je obrazložio svoj čvrt stav i odluku. FOTO: FK Partizan – Pre tri… »
Dirljiva ispovest Gordana Petrića pred rastanak sa Partizanom: ''Ne verujem da ću ikada više biti trener''

Dirljiva ispovest Gordana Petrića pred rastanak sa Partizanom: ''Ne verujem da ću ikada više biti trener''

Sportske.net 25.02.2023
Gordan Petrić zaista odlazi iz Partizana. Najkasnije do prvenstvene pauze sredinom marta, ukoliko pre toga čelnici crno-belih ne pronađu pravo rešenje za njegovog naslednika. I ne, nisu porazi od Mladosti GAT ili Šerifa glavni razlog za to, ima… »
Gordan Petrić potvrdio da odlazi: „Preskače mi srce, ne želim da provociram organizam!“ (video)

Gordan Petrić potvrdio da odlazi: „Preskače mi srce, ne želim da provociram organizam!“ (video)

Hot sport 25.02.2023
Zdravlje je, ipak, preče. Na današnjoj konferenciji za medije pred susret Partizana i Radničkog 1923, trener crno-belih Gordan Petrić, potvrdio je da će Parni valjak predvoditi još samo do reprezentativne pauze. Odmah nakon Šerifa je razgovarao sa… »
Gordan Petrić pred svima potvrdio - odlazim iz Partizana! Rekao sam Kralju: Traži trenera! Bio sam kod lekara, dosta je!

Gordan Petrić pred svima potvrdio - odlazim iz Partizana! Rekao sam Kralju: Traži trenera! Bio sam kod lekara, dosta je!

Mondo 25.02.2023
Gordan Petrić je na konfereniciji za medije pred meč sa Radničkim iz Kragujevca potvrdio da uskoro napušta klubu Partizana. Gordan Petrić je na konfereniciji za medije pred meč sa Radničkim iz Kragujevca potvrdio da uskoro napušta klubu Partizana… »
Petrić je rekao "kraj", ali on zapravo još nije došao: Stiže derbi, a to je sada najmanja Partizanova briga!

Petrić je rekao "kraj", ali on zapravo još nije došao: Stiže derbi, a to je sada najmanja Partizanova briga!

Mondo 25.02.2023
Gordan Petrić vodiće crno-bele i u utakmicama posle gostovanja Crvenoj zvezdi. A one bi mogle da budu teže od derbija za crno-bele. Gordan Petrić vodiće crno-bele i u utakmicama posle gostovanja Crvenoj zvezdi. A one bi mogle da budu teže od derbija… »

Vesti dana »