Povezane vesti

(Video): "Gađala sam Zvezdana nožem, svuda je bilo krvi" Kuma uletela u tuču i spasila Anu: "Dobila sam pomračenje svesti"

(Video): "Gađala sam Zvezdana nožem, svuda je bilo krvi" Kuma uletela u tuču i spasila Anu: "Dobila sam pomračenje svesti"

Blic 25.02.2023
Kuma Ane Ćurčić, Milena Kačavenda, otkrila je nove šok detalje iz odnosa Zvezdana Slavnića i Ane. Naime, Milena je u ispovesti progovorila o incidentu u kojem je po njenim rečima, mogla da ubije Zvezdana zbog Ane. - Ja sam Zvezdana Slavnića… »
Ja sam zvezdana slavnića gađala kuhinjskim nožem: Jezivo priznanje na televiziji - "Udarao me je kao muškarca"

Ja sam zvezdana slavnića gađala kuhinjskim nožem: Jezivo priznanje na televiziji - "Udarao me je kao muškarca"

Mondo 25.02.2023
Milena Kačavenda, kuma Ane Ćurčić, priznala da je uletela da spasi "golu i krvavu prijateljicu koja je ležala na podu" Milena Kačavenda, kuma Ane Ćurčić, priznala da je uletela da spasi "golu i krvavu prijateljicu koja je ležala na podu" Milena… »
"Gađala sam Zvezdana nožem, svuda je bilo krvi" Kuma uletela u tuču i spasila Anu: Tad sam shvatila šta znači ubiti u…

"Gađala sam Zvezdana nožem, svuda je bilo krvi" Kuma uletela u tuču i spasila Anu: Tad sam shvatila šta znači ubiti u…

Kurir 25.02.2023
Milena Kačavenda, kuma Ane Ćurčić šokirala je jezivim detaljima Zvezdanovog zlostavljanja. Na društvenim mrežama isplivao je snimak Milenine ispovesti o incidentu u kojem je po njenim rečima, mogla da ubije Zvezdana zbog Ane. - Ja sam Zvezdana… »
Progovorila o još brutalnijim zvezdanovim postupcima Milena Kačavenda otkriva "Gađala sam Zvezdana nožem, svuda je bilo…

Progovorila o još brutalnijim zvezdanovim postupcima Milena Kačavenda otkriva "Gađala sam Zvezdana nožem, svuda je bilo…

Alo 25.02.2023
Kuma rešila da raskrinka do sitnih detalja Zvezdana Slavnića i njegovo brutalno ponašanje prema Ani. Milena Kačavenda, kuma Ane Ćurčić šokirala je jezivim detaljima Zvezdanovog zlostavljanja. Na društvenim mrežama isplivao je snimak Milenine… »
"Tek ću da te bijem ako SAD ne budeš najbolja u krevetu" - Jezivo Anino svedočenje! Kuma: "Izbacio ju je golu na ulicu"

"Tek ću da te bijem ako SAD ne budeš najbolja u krevetu" - Jezivo Anino svedočenje! Kuma: "Izbacio ju je golu na ulicu"

Mondo 25.02.2023
Ana Ćurčić ispričala je još jezivije detalje njenog i Zvezdanovog odnosa, a onda se oglasila i njena kuma Milena Kačavenda. Ana Ćurčić ispričala je još jezivije detalje njenog i Zvezdanovog odnosa, a onda se oglasila i njena kuma Milena… »

Vesti dana »