Povezane vesti

Slao sam račune iz dosade, čak ih nisam ni skenirao! Veran dobio najveći stan na "Uzmi račun i pobedi": Delujem hladno…

Slao sam račune iz dosade, čak ih nisam ni skenirao! Veran dobio najveći stan na "Uzmi račun i pobedi": Delujem hladno…

Kurir 25.02.2023
Dobitnik četvorosobnog stana, najvećeg dosad dodeljenog, u petom izvlačenju nagradne igre " Uzmi račun i pobedi" Veran Bakračević kaže za da još nije svestan da je on srećan dobitnik. "Delujem hladno, ali u meni kuva", poručuje Veran… »
Ovo je srećni dobitnik stana u igri "Uzmi račun i pobedi": Veran iz dosade učestvovao u izvlačenju

Ovo je srećni dobitnik stana u igri "Uzmi račun i pobedi": Veran iz dosade učestvovao u izvlačenju

Telegraf 25.02.2023
Kaže da je poslao oko 300, 400 računa. Dobitnik četvorosobnog stana u petom izvlačenju nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" Veran Bakračević kaže za RTS da još nije svestan da je on srećan dobitnik. "Delujem hladno, ali u meni kuva", poručuje… »
Veran Bakračević: Iz dosade sam slao račune i dobio stan

Veran Bakračević: Iz dosade sam slao račune i dobio stan

RTS 25.02.2023
Dobitnik četvorosobnog stana u petom izvlačenju nagradne igre "Uzmi račun i pobedi" Veran Bakračević kaže za RTS da još nije svestan da je on srećan dobitnik. "Delujem hladno, ali u meni kuva", poručuje Veran Bakračević. Navodi da nije verovao… »

Vesti dana »