Povezane vesti

Šolc: U kineskom planu o Ukrajini fali jedna tačka

Šolc: U kineskom planu o Ukrajini fali jedna tačka

Vesti online 26.02.2023
U planu za rešavanje sukoba u Ukrajini, koji je predložila Kina, nedostaje klauzula o povlačenju ruskih trupa sa ukrajinske teritorije, ali tu su tačne primedbe o nuklearnom oružju, rekao je nemački kancelar Olaf Šolc, piše “Velt”. – Sa moje… »
Šolc o kineskom predlogu za mir u Ukrajini: Ne pominje povlačenje ruskih trupa

Šolc o kineskom predlogu za mir u Ukrajini: Ne pominje povlačenje ruskih trupa

Politika 26.02.2023
BERLIN – Nemački kancelar Olaf Šolc kritikovao je kineski mirovni predlog za rat u Ukrajini, ocenjujući da se nigde ne pominje povlačenje ruskih trupa sa ukrajinske teritorije. „Iz moje perspektive, ne postoji jasna rečenica koja kaže: ruske… »
Šolc kritikovao kineski predlog za mir u Ukrajini

Šolc kritikovao kineski predlog za mir u Ukrajini

Insajder 26.02.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc kritikovao je kineski mirovni predlog za rat u Ukrajini, ocenjujući da se nigde ne pominje povlačenje ruskih trupa sa ukrajinske teritorije. "Iz moje perspektive, ne postoji jasna rečenica koja kaže: ruske trupe moraju da… »
Šolc o kineskom predlogu za mir u Ukrajini: Ne pominje povlačenje ruskih trupa

Šolc o kineskom predlogu za mir u Ukrajini: Ne pominje povlačenje ruskih trupa

Telegraf 26.02.2023
Kineski "mirovni plan" za Ukrajinu sadrži 12 tačaka. Nemački kancelar Olaf Šolc kritikovao je kineski mirovni predlog za rat u Ukrajini, ocenjujući da se nigde ne pominje povlačenje ruskih trupa sa ukrajinske teritorije. "Iz moje perspektive, ne… »
"Ne pominje se povlačenje Ruske vojske": Šolc o kineskom predlogu za mir u Ukrajini: Neće oni diktirati uslove!

"Ne pominje se povlačenje Ruske vojske": Šolc o kineskom predlogu za mir u Ukrajini: Neće oni diktirati uslove!

Blic 26.02.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc kritikovao je kineski mirovni predlog za rat u Ukrajini, ocenjujući da se nigde ne pominje povlačenje ruskih trupa sa ukrajinske teritorije. - Iz moje perspektive, ne postoji jasna rečenica koja kaže: "Ruske trupe moraju… »
Šolc o kineskom predlogu za mir u Ukrajini: Ne pominje povlačenje ruskih trupa

Šolc o kineskom predlogu za mir u Ukrajini: Ne pominje povlačenje ruskih trupa

RTV 26.02.2023
BERLIN - Nemački kancelar Olaf Šolc kritikovao je kineski mirovni predlog za rat u Ukrajini, ocenjujući da se nigde ne pominje povlačenje ruskih trupa sa ukrajinske teritorije. "Iz moje perspektive, ne postoji jasna rečenica koja kaže: ruske trupe… »
Šolc o kineskom predlogu za mir u Ukrajini: Ne pominje se povlačenje ruskih trupa

Šolc o kineskom predlogu za mir u Ukrajini: Ne pominje se povlačenje ruskih trupa

Vesti online 26.02.2023
Nemački kancelar Olaf Šolc kritikovao je kineski mirovni predlog za rat u Ukrajini, ocenjujući da se nigde ne pominje povlačenje ruskih trupa sa ukrajinske teritorije. – Iz moje perspektive, ne postoji jasna rečenica koja kaže: ruske trupe moraju… »
"Ne može biti mira pod ruskim uslovima" Šolc: Kineski predlog ne pominje povlačenje Putinovih trupa

"Ne može biti mira pod ruskim uslovima" Šolc: Kineski predlog ne pominje povlačenje Putinovih trupa

Alo 26.02.2023
Kinesko ministarstvo spoljnih poslova objavilo je u petak dokument u 12 tačaka o stavu Pekinga o okončanju rata u Ukrajini. Nemački kancelar Olaf Šolc kritikovao je kineski mirovni predlog za rat u Ukrajini, ocenjujući da se nigde ne pominje… »

Vesti dana »