Povezane vesti

Rio de Žaneiro - Alkaraz je mašina, još jedan meč do neverovatnog poretka na vrhu ATP liste

Rio de Žaneiro - Alkaraz je mašina, još jedan meč do neverovatnog poretka na vrhu ATP liste

Sportske.net 26.02.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se u finale ATP turnira serije 500 u Rio de Žaneiru pošto je u tri seta savladao Nikolasa Jarija (6:7(2), 7:5, 6:0). Nije bilo nimalo lako najboljem španskom igraču u ovom trenutku, posebno jer je jurio… »
Hurkač u Marseju do šeste titule u karijeri

Hurkač u Marseju do šeste titule u karijeri

Sport klub 26.02.2023
Podeli : Poljski teniser Hubert Hurkač osvojio je titulu na ATP turniru u Marseju. On je u finalu u dva seta savladao Bendžamina Bonzija. Rezultat je bio 6:3, 7:6, posle jednog časa i 32 minuta igre, a Hurkač je tako osvojio šestu titulu u karijeri… »
Medvedev: Radujem se svakom meču sa Novakom

Medvedev: Radujem se svakom meču sa Novakom

Sport klub 26.02.2023
Podeli : Ruski teniser Danil Medvedev rekao je da je zadovoljan celokupnim iskustvom u Dohi, gde je slavio na turniru iz serije 250. „Prvi put sam u ovom delu sveta i prvi put sam osvojio turnir ovde. Lepo iskustvo. Kasno sam došao u Dohu i odmah sam… »
Alkaraz se mučio i na kraju ipak pobedio

Alkaraz se mučio i na kraju ipak pobedio

N1 Info 26.02.2023
Drugi teniser sveta Karlos Alkaraz plasirao se u finale turnira iz serije 500 u Rio de Žaneiru, pošto je savladao Nikolasa Đarija iz Čilea sa 6:7 (2-7), 7:5, 6:0. Đari je pružio izuzetno jak otpor, a u prvom gemu drugog seta je imao 0-40, posle i… »
Đorđi na korak do četvrte titule u karijeri

Đorđi na korak do četvrte titule u karijeri

Sport klub 26.02.2023
Podeli : Italijanska teniserka Kamila Đorđi boriće se za četvrtu titulu u karijeri, pošto je u polufinalu WTA turnira u Meridi savladala Kateržinu Sinjijakovu sa 7:5, 7:6 (7-2). To je prvo finale za 31-godišnju Italijanku još od Montreala 2021… »
Još jedan korak do titule: Alkaraz blizu novog trofeja i neverovatnog poretka na ATP listi

Još jedan korak do titule: Alkaraz blizu novog trofeja i neverovatnog poretka na ATP listi

Večernje novosti 26.02.2023
ŠPANSKI teniser Karlos Alkaraz uspeo je da se plasira u finale Rio de Žaneira pošto je pobedio posle preokreta Čileanca Nikolasa Đarija sa 6:7 (2), 7:5, 6:0. FOTO: Tanjug/AP Morao je momak iz Mursije dobro da se pomuči kako bi se domogao novog meča… »
Alkarazove muke i preokret za plasman u finale

Alkarazove muke i preokret za plasman u finale

Sport klub 26.02.2023
Podeli : Drugi teniser sveta Karlos Alkaraz plasirao se u finale turnira iz serije 500 u Rio de Žaneiru, pošto je savladao Nikolasa Đarija iz Čilea sa 6:7 (2-7), 7:5, 6:0. Đari je pružio izuzetno jak otpor, a u prvom gemu drugog seta je imao 0-40… »
Medvedevu titula u Dohi

Medvedevu titula u Dohi

Danas 25.02.2023
Ruski teniser Danil Medvedev osvojio je danas titulu na turniru u Dohi pošto je u finalu pobedio Britanca Endija Mareja sa 6:4, 6:4. Medvedev je oba seta počinjao brejkom, u prvom je poveo sa 4:1, a u drugom sa 3:1. Marej je u oba seta uspeo da vrati… »

Vesti dana »