Povezane vesti

"Ulazim u zadrugu": Aca Bulić spreman da napravi šou u rijalitiju i odbrani bivšu Anu Ćurčić od Zvezdana: Ovo su detalji

"Ulazim u zadrugu": Aca Bulić spreman da napravi šou u rijalitiju i odbrani bivšu Anu Ćurčić od Zvezdana: Ovo su detalji

Blic 26.02.2023
Kontroverzni biznismen Aca Bulić bio je gost kod Jovane Jeremić u jutarnjem programu na "Pink" televiziji. On je najviše govorio o ljubavnom trouglu koji potresa region: Ani Ćurčić, Zvezdanu Slavniću i Anđeli Đuričić. Aca je između ostalog… »
Uzeo novac, došao kući i udario je pesnicom: Šokantne tvrdnje Anine kume - Zvezdan ju je pretukao pre ulaska u Zadrugu!

Uzeo novac, došao kući i udario je pesnicom: Šokantne tvrdnje Anine kume - Zvezdan ju je pretukao pre ulaska u Zadrugu!

Mondo 26.02.2023
Milena Kačavenda je nakon dozvole svoje kume Ane Ćurčić nastavila s iznošenjem skandaloznih optužbi na račun Zvezdana Slavnića. Milena Kačavenda je nakon dozvole svoje kume Ane Ćurčić nastavila s iznošenjem skandaloznih optužbi na račun… »
Potresna ispovest ace bulića: Otkrio detalje poznanstva sa Anom i progovorio o tragičnom gubitku ćerke!

Potresna ispovest ace bulića: Otkrio detalje poznanstva sa Anom i progovorio o tragičnom gubitku ćerke!

Kurir 26.02.2023
Aca Bulić, bio je gost kod Jovane Jeremić u "Novom jutru" kada je govorio o svim gorućim temama koje intrigiraju domaću javnost, a tiču se odnosa njegove bivše ljubavi Ane Ćurčić, koja je u Zadruzi otkrila da je bila matretirana i zlostavljana… »
Život bih dao za anu Aca Bulić o susretu sa Zvezdanom, a Milena o jezivim detaljima: Ležala je modra i krvava, a ja sam…

Život bih dao za anu Aca Bulić o susretu sa Zvezdanom, a Milena o jezivim detaljima: Ležala je modra i krvava, a ja sam…

Kurir 26.02.2023
Aca Bulić, prva ljubav aktuelne učesnice Zadruge 6, Ane Ćurčić, gostovao je u "Novom jutru" kod Jovane Jeremić, na televiziji Pink i prvi put progovorio o detaljima o kojima nije želeo dok nije dobio dozvolu od strane svoje bivše devojke. Bulić… »
Stravično! Milena Kačavenda otkrila šta je poslednje što je Zvezdan uradio Ani pred sam ulazak u Zadrugu!

Stravično! Milena Kačavenda otkrila šta je poslednje što je Zvezdan uradio Ani pred sam ulazak u Zadrugu!

Kurir 26.02.2023
Milena Kačavenda i Aca Bulić, gostovali u u "Novom jutru" kold Jovane Jeremić na televiziji Pink i tom prilikom progovorili o svemu što je Ana Ćurčić iznela u javnost. Anina kuma, iskoristila je priiliku da ispuni obećanje koje je dala i nastavi… »
To je moja Ana, život bih dao za nju! Aca Bulić o susretu sa Zvezdanom Slavnićem ukoliko uđe da zaštiti bivšu ljubav!

To je moja Ana, život bih dao za nju! Aca Bulić o susretu sa Zvezdanom Slavnićem ukoliko uđe da zaštiti bivšu ljubav!

Mondo 26.02.2023
Aca Bulić i Milena Kačavenda su, kao podrška Ani Ćurčić, prvi put gostovali u Novom jutru kod Jovane Jeremić i spremni su na sve. Aca Bulić i Milena Kačavenda su, kao podrška Ani Ćurčić, prvi put gostovali u Novom jutru kod Jovane Jeremić i… »
Zvezdan će pozeleneti od muke, Aca Bulić potvrdio ulazak u Zadrugu: Za Anu ću život da dam

Zvezdan će pozeleneti od muke, Aca Bulić potvrdio ulazak u Zadrugu: Za Anu ću život da dam

Svet & Skandal 26.02.2023
Aca Bulić ulazi u Zadrugu – detalje otkrio Jovani Jeremić Ljubavni trougao Zvezdan Slavnić-Ana Ćurčić- Anđela Đuričić već nekoliko meseci trese ceo region. Kada je na imanje u Šimanovcima ušla Zvezdanova nevenčana supruga, Ana, činilo se… »
Šokantna ispovest ace bulića: Otkrio sve tajne o Ani Ćurčić: "Izugbila je mnogo krvi, to su bile jezive scene"

Šokantna ispovest ace bulića: Otkrio sve tajne o Ani Ćurčić: "Izugbila je mnogo krvi, to su bile jezive scene"

Blic 26.02.2023
Kontroverzni biznismen Aca Bulić bio je gost kod Jovane Jeremić u jutarnjem programu na "Pink" televiziji. On je najviše govorio o ljubavnom trouglu koji potresa region: Ani Ćurčić, Zvezdanu Slavniću i Anđeli Đuričić. - Ono što me je navelo da… »
Ovde sam, jer sam čuo njen vapaj za pomoć: Aca Bulić otvorio dušu o poznanstvu s Anom Ćurčić - potresna ispovest!

Ovde sam, jer sam čuo njen vapaj za pomoć: Aca Bulić otvorio dušu o poznanstvu s Anom Ćurčić - potresna ispovest!

Mondo 26.02.2023
Aca Bulić je možda i najveća podrška Ani Ćurčić u teškim danima kroz koje prolazi otkako je ušla u Zadrugu i suočila se s bolnom realnošću. Aca Bulić je možda i najveća podrška Ani Ćurčić u teškim danima kroz koje prolazi otkako je… »
Ispovest ace bulića Progovorio o odnosu sa Anom Ćurčić, pa se dotakao gubitka bebe sa njom

Ispovest ace bulića Progovorio o odnosu sa Anom Ćurčić, pa se dotakao gubitka bebe sa njom

Alo 26.02.2023
"Tu sam jer je tražila pomoć" Aca Bulić, bio je gost kod Jovane Jeremić u "Novom jutru" kada je govorio o svim gorućim temama koje intrigiraju domaću javnost, a tiču se odnosa njegove bivše ljubavi Ane Ćurčić, koja je u Zadruzi otkrila da je… »
"Ona je moja, zaštitio bih je" Aca Bulić spreman da se obračuna sa Zvezdanom, progovorio o ulasku u Zadrugu

"Ona je moja, zaštitio bih je" Aca Bulić spreman da se obračuna sa Zvezdanom, progovorio o ulasku u Zadrugu

Alo 26.02.2023
Bulić je priznao najdublje emocije prema situaciji koju je ispratio na malim ekranima i otkrio da nikada ne bi naslutio da Ana trpi nasilje. Aca Bulić, prva ljubav aktuelne učesnice Zadruge 6, Ane Ćurčić, gostovao je u "Novom jutru" kod Jovane… »
Jezivo Milena Kačavenda otkrila šta je poslednje što je Zvezdan uradio pred ulazak u Zadrugu: Nakon toga je udario Anu…

Jezivo Milena Kačavenda otkrila šta je poslednje što je Zvezdan uradio pred ulazak u Zadrugu: Nakon toga je udario Anu…

Alo 26.02.2023
Milena Kačavenda i Aca Bulić, gostovali u u "Novom jutru" kold Jovane Jeremić na televiziji Pink i tom prilikom progovorili o svemu što je Ana Ćurčić iznela u javnost. Anina kuma, iskoristila je priiliku da ispuni obećanje koje je dala i nastavi… »

Vesti dana »