Povezane vesti

Gašić: Nastavak ulaganja u opremu i objekte vatrogasno spasilačkih jedinica

Gašić: Nastavak ulaganja u opremu i objekte vatrogasno spasilačkih jedinica

Politika 26.02.2023
On je u Kruševcu kazao i da je cilj tih ulaganja u Sektor MUP-a za vanredne situacije da bezbednost građana bude na višem nivou a efikasnost u reagovanju najbolja u Evropi. U saopštenju je navedeno da je Gašić zahvalio na razumevanju i podršci… »
Ministar Gašić obišao adaptiranu zgradu Odeljena za vanredne situacije u Kruševcu

Ministar Gašić obišao adaptiranu zgradu Odeljena za vanredne situacije u Kruševcu

Politika 26.02.2023
Kruševac – Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić obišao je renovirane prostorije Odeljenja za vanredne situacije u Kruševcu. Potpuno je adaptiran gornji sprat ove zgrade, a u drugoj fazi radova planira se rekonstrukcija u delu gde se nalazi… »
Gašić obišao obnovljene prostorije Odeljenja za vanredne situacije u Kruševcu

Gašić obišao obnovljene prostorije Odeljenja za vanredne situacije u Kruševcu

Euronews 26.02.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić, zajedno sa vršiocem dužnosti pomoćnika ministra i načelnika Sektora za vanredne situacije Lukom Čaušićem i gradonačelnicom Kruševca Jasminom Palurović, obišao je danas u Kruševcu potpuno… »
Gašić: Hrabri srpski vatrogasci-spasioci poznati daleko van granica naše zemlje

Gašić: Hrabri srpski vatrogasci-spasioci poznati daleko van granica naše zemlje

RTV 26.02.2023
KRUŠEVAC - Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić, zajedno sa vršiocem dužnosti pomoćnika ministra i načelnika Sektora za vanredne situacije Lukom Čaušićem i gradonačelnicom Kruševca Jasminom Palurović, obišao je danas u Kruševcu… »
Nastavak ulaganja u opremu i objekte vatrogasno spasilačkih jedinica! Gašić: Ponosan sam na saradnju lokalne samouprave i…

Nastavak ulaganja u opremu i objekte vatrogasno spasilačkih jedinica! Gašić: Ponosan sam na saradnju lokalne samouprave i…

Kurir 26.02.2023
Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić je danas najavio nastavak ulaganja u opremu i objekte vatrogasno spasilačkih jedinica širom Srbije, saopštio je MUP. On je u Kruševcu kazao i da je cilj tih ulaganja u Sektor MUP-a za vanredne situacije… »
Gašić u Kruševcu: "Ponosan sam na saradnju lokalne samouprave i službi MUP"

Gašić u Kruševcu: "Ponosan sam na saradnju lokalne samouprave i službi MUP"

Telegraf 26.02.2023
Ovaj novi, uređeni prostor i veoma ugodan ambijent za rad Vatrogasno-spasilačkog bataljona, omogućava lakši, bolji i najvažnije efikasniji rad, ocenio je ministar. Ministar unutrašnjih poslova Bratislav Gašić obišao je danas u Kruševcu, zajedno… »

Vesti dana »