Povezane vesti

Ispovest ace bulića: Kad su mi ubili oca, pukla je lampa! Luku Bojovića ću uvek pamtiti po ovome, mislio sam da neću…

Ispovest ace bulića: Kad su mi ubili oca, pukla je lampa! Luku Bojovića ću uvek pamtiti po ovome, mislio sam da neću…

Kurir 26.02.2023
Odrastao je u turbulentnim devedesetim godinama na beogradskom asfaltu. Sa samo 17 godina je prošao pored Štaba srpske dobrovoljačke garde i pozvao društvo sa Novog Beograda da krenu u rat. Od ishitrene mladalačke želje da u Hrvatskoj i Bosni brani… »
Nisam znao da im je takva veza, uradio bih sve da joj pomognem! Aca Bulić otkrio sve detalje odnosa sa Anom Ćurčić i…

Nisam znao da im je takva veza, uradio bih sve da joj pomognem! Aca Bulić otkrio sve detalje odnosa sa Anom Ćurčić i…

Kurir 26.02.2023
Gost emisije "Crna hronika" na Kurir televiziji je Dragan Aca Bulić. Već neko vreme ne prestajte da intrigira javnost, a večeras od 19.15 časova imaćete priliku da čujete njegovu stranu priče! Odrastao je u turbulentnim 90tim na beogradskom… »
Nisam znao da im je takva veza, uradio bih sve da joj pomognem! Aca Bulić otkrio sve detalje odnosa sa Zvezdanom i Anom

Nisam znao da im je takva veza, uradio bih sve da joj pomognem! Aca Bulić otkrio sve detalje odnosa sa Zvezdanom i Anom

Mondo 26.02.2023
Gost emisije "Crna hronika" na Kurir televiziji je Dragan Aca Bulić. Već neko vreme ne prestajte da intrigira javnost, a večeras od 19.15 časova imaćete priliku da čujete njegovu stranu priče! Gost emisije "Crna hronika" na Kurir televiziji je… »

Vesti dana »