Povezane vesti

Majić o tužiteljki Savović: Bilo je samo pitanje kada će naleteti na „minu“ jer iskače iz profila poslušničkog…

Majić o tužiteljki Savović: Bilo je samo pitanje kada će naleteti na „minu“ jer iskače iz profila poslušničkog…

Nova 26.02.2023
"Tužiteljka Bojana Savović vrlo neuobičajeno iskače iz tog činovničnog, poslušničkog profila koji je apsolutni model u državnim institucijama. a posebno u Tužilaštvu. Umela je da ne postupa horski, da misli svojom glavom, odnosno nije neko koga… »
Tužiteljka Savović: Dolaskom Stefanovića na čelo VJT smanjena samostalnost tužilaca

Tužiteljka Savović: Dolaskom Stefanovića na čelo VJT smanjena samostalnost tužilaca

Insajder 26.02.2023
Zamenik javnog tužioca u Višem javnom tužilaštvu (VJT) u Beogradu Bojana Savović izjavila je danas da je dolaskom tužioca Nenada Stefanovića na čelo tog tužilaštva pojačana kontrola nad radom tužilaca i smanjena njihova samostalnost, kao i da… »
Bojana Savović: Tužilac Stefanović kontroliše istrage korupcije, njegova zamenica vodila paralelnu istragu o EPS-u (VIDEO)

Bojana Savović: Tužilac Stefanović kontroliše istrage korupcije, njegova zamenica vodila paralelnu istragu o EPS-u (VIDEO)

Danas 26.02.2023
„Moj je utisak da je ovo (što se meni dogodilo) bila neka pokazna vežba, ne prva, ali jedna od značajnijih. Da bilo koji predmet koji radimo može da nam se u bilo kom momentu oduzme bez obzira koliko je važan i kompleksan“, kaže za tužiteljka… »
Tužiteljka Savović o oduzimanju predmeta „EPS“: To je bila pokazna vežba

Tužiteljka Savović o oduzimanju predmeta „EPS“: To je bila pokazna vežba

N1 Info 26.02.2023
Tužiteljka Bojana Savović, koja je radila na predmetu malverzacija na štetu EPS-a, a potom i prebačena u drugo odeljenje, rekla je u intervjuu za KRIK da nikada za 20 godina karijere tužioca nije doživela da joj se oduzme predmet na kojem je radila… »
„Javni tužilac me pozvao u svoj kabinet i insistirao da ostavim telefon ispred“: Novi detalji o slučaju tužiteljke koja…

„Javni tužilac me pozvao u svoj kabinet i insistirao da ostavim telefon ispred“: Novi detalji o slučaju tužiteljke koja…

Nova 26.02.2023
Bojana Savović, tužiteljka Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, završila je prošle nedelje više od godinu dana dugu istragu velike krađe u „Elektroprivredi Srbije“ (EPS) i naredila hapšenje šest osoba za koje se sumnja da su oštetili ovo… »

Vesti dana »