Povezane vesti

Stefanović: Cilj kampanje protiv mene skretanje pažnje sa borbe protiv korupcije

Stefanović: Cilj kampanje protiv mene skretanje pažnje sa borbe protiv korupcije

N1 Info 27.02.2023
Viši javni tužilac Nenad Stefanović izjavio je da je cilj medijske kampanje protiv Višeg javnog tužilaštva i njega lično skretanje pažnje javnosti sa odlučne borbe protiv korupcije. „Ova medijska kampanja protiv Višeg javnog tužilaštva i… »
VJT tek danas obavestio Apelaciono tužilaštvo o premeštaju tužiteljki

VJT tek danas obavestio Apelaciono tužilaštvo o premeštaju tužiteljki

Insajder 27.02.2023
Viši javni tužilac u Beogradu Nenad Stefanović obavestio je Apelaciono tužilaštvo o izmeni godišnjeg Plana rada kojim su tužiteljke koje su radile na slučaju EPS prebačene u opšte odeljenje - tek danas. Ovu informaciju dobili smo u Apelacionom… »
Tužilac Nenad Stefanović za Danas: Cilj kampanje protiv tužilaštva i mene skretanje pažnje sa borbe protiv korupcije

Tužilac Nenad Stefanović za Danas: Cilj kampanje protiv tužilaštva i mene skretanje pažnje sa borbe protiv korupcije

Danas 27.02.2023
Viši javni tužilac Nenad Stefanović izjavio je za Danas da je cilj medijske kampanje protiv Višeg javnog tužilaštva i njega lično skretanje pažnje javnosti sa odlučne borbe protiv korupcije. Tužiteljka Savović: Problem nastao jer nisam htela da… »
Tužiteljka Savović: Problem nastao jer nisam htela da dozvolim da mi ukaljaju ugled i 20 godina rada

Tužiteljka Savović: Problem nastao jer nisam htela da dozvolim da mi ukaljaju ugled i 20 godina rada

Danas 26.02.2023
Zamenik javnog tužioca u Višem javnom tužilaštvu (VJT) u Beogradu Bojana Savović, koja je radila na istrazi malverzacija u javnom preduzeću „Elektroprivreda Srbije“ (EPS), pre nego što je premeštena u drugo odeljenje i što joj je oduzet… »
Tužilaštvo: Bojana Savović priznala da nije vršen pritisak na nju i da nije degradirana

Tužilaštvo: Bojana Savović priznala da nije vršen pritisak na nju i da nije degradirana

Blic 26.02.2023
Više javno tuzilastvo u Beogradu (VJT) saopštilo je danas da se u javnosti slučaj premeštanja u drugo odeljenje zamenice javnog tužioca Bojane Savović, izmenom godišnjeg rasporeda poslova, iskorišćava u političke svrhe i za lične interese, zbog… »
Više javno tužilaštvo: Predmet „EPS“ pripada tužilaštvu, ne zamenicima tužioca

Više javno tužilaštvo: Predmet „EPS“ pripada tužilaštvu, ne zamenicima tužioca

Danas 26.02.2023
Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu saopštilo je večeras da su predmeti po kojima se postupa – predmeti javnog tužilaštva, a ne pojedinih zamenika koji su „samo ‘obrađivači predmeta'“, nakon tvrdnji zamenice tužioca VJT Bojane… »

Vesti dana »