Povezane vesti

Alkaraz otkrio detalje obnovljene povrede, nastup u Akapulku pod znakom pitanja

Alkaraz otkrio detalje obnovljene povrede, nastup u Akapulku pod znakom pitanja

Nova 27.02.2023
Alkaraz se povredio. Karlos Alkaraz poražen je u nedelju u finalu ATP turnira u Rio de Ženeiru (kategorija 500) od Kamerona Norija u tri seta (5:7, 6:4. 7:5). Nakon tog meča, govorio je o povredi sa kojom se ponovo suočava. „Teško je sada reći… »
Alkaras ponovo povređen?: „Osećao sam bol u istom mišiću – videćemo za Akapulko!“

Alkaras ponovo povređen?: „Osećao sam bol u istom mišiću – videćemo za Akapulko!“

Hot sport 27.02.2023
Loše vesti. Karlos Alkaras poražen je u finalu turnira u Rio de Žaneiru od Kamerona Norija – 2:1. Imao je šansu mladi Španac da se izjednači sa Novakom Đokovićem na čelu ATP liste, ali nije uspeo da pobedi u finalu. U velikom meri na poraz je… »
Novak Đoković, sam protiv svih, do kote 378

Novak Đoković, sam protiv svih, do kote 378

Dnevnik 27.02.2023
NOVI SAD: Najbolji teniser sveta Novak Đoković od danas u svom vlasništvu drži još jedan od neverovatnih rekorda. Prevazišao je legendarnu teniserku Štefi Graf po broju nedelja provedenih na vrhu svetske liste i sada je na broju 378, što je jedna… »
Novak ima ljubavnu aferu, Jelena se ne ljuti zbog nje! Oglasila se na mrežama: "Jednostavno, najbolji je ikada!" (video)

Novak ima ljubavnu aferu, Jelena se ne ljuti zbog nje! Oglasila se na mrežama: "Jednostavno, najbolji je ikada!" (video)

Mondo 27.02.2023
Supruga najboljeg tenisera sveta imala je snažnu poruku nakon Novakovog obaranja rekorda! Supruga najboljeg tenisera sveta imala je snažnu poruku nakon Novakovog obaranja rekorda! Najbolji teniser u istoriji tenisa potvrdio je svoj dominantan status… »
Alkaraz: Isti mišić, videćemo za Akapulko…

Alkaraz: Isti mišić, videćemo za Akapulko…

Sport klub 27.02.2023
Podeli : Drugi teniser sveta Karlos Alkaraz nije siguran da će moći da nastupi na turniru iz serije 500 u Akapulku. U porazu od Kamerona Norija u finalu turnira u Riju, bilo je jasno da je Alkarazu ograničeno kretanje… „Teško je reći hoću li… »
"Šta ti opraštaš"? Albanska političarka sramno udarila na Đokovića, pomenula i Hitlera

"Šta ti opraštaš"? Albanska političarka sramno udarila na Đokovića, pomenula i Hitlera

Večernje novosti 27.02.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je ovog ponedeljka postao vlasnik apsolutnog rekorda od 378 nedelja na prvom mestu ATP liste, ali mnoge nije bilo sramota da njegovo ime provlače u negativnom kontekstu. Foto: Printscreen/Jutjub/Georgetown Institute… »
Četvrti trofej u karijeri za Kamilu Đorđi

Četvrti trofej u karijeri za Kamilu Đorđi

Sport klub 27.02.2023
Podeli : Italijanska teniserka Kamila Đorđi osvojila je četvrtu WTA titulu, pošto je u finalu u Meridi pobedila Rebeku Peterson sa 7:6 (7-3), 1:6, 6:2. Posle izgubljenog prvog seta, Šveđanka je osvojila osam od narednih devet gemova, vodila je sa… »
"I žena se ne ljuti" Jelena objavila dirljiv snimak iz doma - "Slavimo Novakovu tenisku ljubavnu aferu o kojoj bruji ceo svet"…

"I žena se ne ljuti" Jelena objavila dirljiv snimak iz doma - "Slavimo Novakovu tenisku ljubavnu aferu o kojoj bruji ceo svet"…

Večernje novosti 27.02.2023
SRPSKI teniser Novak Đoković započeo je danas 378. nedelju na prvom mestu ATP liste, čime je oborio rekord legendarne Nemice Štefi Graf po broju sedmica u vrhu svetskog tenisa. Foto: Printscreen/Instagram Novakova supruga Jelena Đoković na svom… »
"Sa Novakom u polufinalu"? Danil Medvedev kao pao sa Marsa

"Sa Novakom u polufinalu"? Danil Medvedev kao pao sa Marsa

Večernje novosti 27.02.2023
Novak Đoković je apsolutni kralj tenisa, pošto je otpočeo svoju 378. nedelju na vrhu ATP liste. Međutim, i ruski teniser Danil Medvedev ima razloga za slavlje pošto je u prethodne dve nedelje vezao dve titule, na turnirima u Roterdamu i Dohi. FOTO… »
Veliki preokret Norija protiv Alkarasa za titulu u Riju

Veliki preokret Norija protiv Alkarasa za titulu u Riju

Sportski žurnal 27.02.2023
Turnir u Riju, iz serije 500, igrao se za nagradni fond od 2.013.940 dolara. Britanski teniser Kameron Nori osvojio je titulu na turniru u Rio de Žaneiru, pošto je posle velikog preokreta u finalu savladao drugog tenisera sveta, Španca Karlosa… »
Medvedev pred Dubai: "Sa Novakom u polufinalu, osim ako..."

Medvedev pred Dubai: "Sa Novakom u polufinalu, osim ako..."

Sportske.net 27.02.2023
Novak Đoković je apsolutni kralj tenisa, pošto je otpočeo svoju 378. nedelju na vrhu ATP liste. Međutim, i ruski teniser Danil Medvedev ima razloga za slavlje pošto je u prethodne dve nedelje vezao dve titule, na turnirima u Roterdamu i Dohi. Ove… »
Nadal "pakuje kofere": Đoković piše istoriju, a Rafa pao najniže u poslednjih šest godina

Nadal "pakuje kofere": Đoković piše istoriju, a Rafa pao najniže u poslednjih šest godina

Večernje novosti 27.02.2023
Španski teniser Rafael Nadal doživeo je novi pad na ATP listi. Tanjug/Ap U istoj nedelji kada je Novak Đoković oborio rekord svih vremena po broju sedmica na vrhu svetskog tenisa, Bik sa Majorke je pao najniže u poslednjih šest godina, odnosno od… »
Momak, polako! Novak je sam na vrhu, španac nije uspeo da ga stigne: Drama, senzacija i poraz, Đoković je najveći ikad!

Momak, polako! Novak je sam na vrhu, španac nije uspeo da ga stigne: Drama, senzacija i poraz, Đoković je najveći ikad!

Mondo 27.02.2023
Mogao je Karlos Alkaraz da se izjednači, ali nije. Novak Đoković je neprikosnoveni vladar svetskog tenisa! Mogao je Karlos Alkaraz da se izjednači, ali nije. Novak Đoković je neprikosnoveni vladar svetskog tenisa! Novak Đoković je prvi na ATP… »
Đoković dobio sjajne vesti iz Rija! Alkaraz ispustio pobedu: Kameron Nori preokretom do titule u Brazilu

Đoković dobio sjajne vesti iz Rija! Alkaraz ispustio pobedu: Kameron Nori preokretom do titule u Brazilu

Večernje novosti 27.02.2023
BRITANSKI teniser Kameron Nori osvojio je titulu na turniru u Riju, pošto je posle velikog preokreta u finalu savladao Španca Karlosa Alkaraza 5:7, 6:4, 7:5. Dešavanja na ovom turniru i te kako će uticati na teniski poredak i nastavak sezone, a ishod… »
Đoković: Želim da osvojim svaki turnir, više ne osećam bol!

Đoković: Želim da osvojim svaki turnir, više ne osećam bol!

Sport klub 27.02.2023
Podeli : Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da se raduje početku ATP 500 turnira u Dubaiju, kao i da uvek rado dolazi da igra u tom gradu. ATP turnir u Dubaiju pratite ekskluzivno na kanalima Sport Kluba. Svetski broj jedan će se vratiti na… »
Nori: Morao sam da se izborim sa mnogo demona

Nori: Morao sam da se izborim sa mnogo demona

Sport klub 27.02.2023
Podeli : Britanac Kameron Nori bio je veoma srećan posle osvojene titule na turniru iz serije 500 u Rio de Žaneiru. Španac je prethodno dobio osam mečeva u 11 dana, mučio se i sa povredom noge, i na kraju nije uspeo da odbrani titulu u Riju. „Danas… »
Đoković progovorio o povredi pred dubai i priznao: "Gladan sam pobeda, trofeja i rekorda!" Novak otkrio i šta mu je…

Đoković progovorio o povredi pred dubai i priznao: "Gladan sam pobeda, trofeja i rekorda!" Novak otkrio i šta mu je…

Večernje novosti 26.02.2023
NOVAK Đoković je saznao rivala u prvom kolu Dubaija. On će odmeriti snage sa Čahom Tomasom Mahačem, a uoči početka ovog turnira Nole je govorio o brojnim zanimljivim temama. FOTO: Tanjug/AP Kako srpski as ističe jedva čeka da krene u pohod na ATP… »

Vesti dana »