Povezane vesti

„Zvala sam je u dva ujutru“: Rada Manojlović otkrila kako joj je Snežana Đurišić pomogla kada joj je bilo najteže

„Zvala sam je u dva ujutru“: Rada Manojlović otkrila kako joj je Snežana Đurišić pomogla kada joj je bilo najteže

Nova 27.02.2023
Ne veruje u optužbe na račun Đurišićke. Pevačica Rada Manojlović nedavno je kao menadžera angažovala svoju rođenu sestru Maju. Kako tvrdi sa prošlim menadžerom je imala loše iskutvo, a smatra da joj niko ne želi dobro kao sestra. „Mnoge… »
"Zbog snežaninog vanje je moja baka primljena u urgentni..." Manojlovićka se raspričala o skandalu u zg, pa spomenula…

"Zbog snežaninog vanje je moja baka primljena u urgentni..." Manojlovićka se raspričala o skandalu u zg, pa spomenula…

Kurir 27.02.2023
Pevačica Rada Manojlović odlučila je da se oglasi na temu nedavne afere u takmičenju "Zvezde Granda", u kojem je i sama svojevremeno učestvovala. Ona je najpre otkrila kako joj u poslu ide otkako joj je sestra Maja postala menadžerka. - Mnoge kolege… »
"Zbog snežaninog vanje je moja baka primljena u urgentni": Rada Manojlović o skandalu u Zvezdama Granda i Đurišićki: "Znam…

"Zbog snežaninog vanje je moja baka primljena u urgentni": Rada Manojlović o skandalu u Zvezdama Granda i Đurišićki: "Znam…

Blic 27.02.2023
Pevačica Rada Manojlović odlučila je da se oglasi na temu nedavne afere u takmičenju "Zvezde Granda", u kojem je i sama svojevremeno učestvovala, te da javno istakne kako joj ide u poslu od kako joj je sestra Maja menadžer. - Mnoge kolege su me… »

Vesti dana »