Povezane vesti

"Brine me što je u petak bilo 12 umrlih od korone": Đerlek o zdravstvenom stanju nacije: Kovid ne treba potcenjivati, bolnice…

"Brine me što je u petak bilo 12 umrlih od korone": Đerlek o zdravstvenom stanju nacije: Kovid ne treba potcenjivati, bolnice…

Blic 27.02.2023
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u jutarnjem "Dnevniku" RTS-a izrazio je svoju zabrinutost zbog stanja u kovid ambulantama, navodeći da ne treba dizati paniku, ali ne treba ni potcenjivati koronavirus. - Zabrinjava me… »
"Brinem što je u petak bilo 12 smrti od korone": Đerlek o zdravlju nacije i ustupanju magneta za ove pacijente

"Brinem što je u petak bilo 12 smrti od korone": Đerlek o zdravlju nacije i ustupanju magneta za ove pacijente

Telegraf 27.02.2023
Državni sekretar poručio da je odluka o davanju prednosti nova, te da će biti sprovedena na preporuku stručne komisije. Mirsad Đerlek, gostujući u Jutarnjem Dnevniku RTS-a, rekao je da da je povećan za deset puta broj pacijenata koji se leče u… »
Đerlek: Uskoro će biti poznato šta će biti s kovid bolnicama

Đerlek: Uskoro će biti poznato šta će biti s kovid bolnicama

Novi magazin 27.02.2023
Državni sekretar Ministarstva zdravlja Mirsad Đerlek je rekao danas da "u ovom trenutku" tri kovid bolnice - u Batajnici, Novom Sadi i Kruševcu, ne mogu biti zatvorene ali da će ubrzo biti poznato šta će biti s njima. Đerlek je za RTS kazao da su… »
Kakva je sudbina kovid bolnica: Đerlek smatra da ne smeju da se zatvore - "izuzetno su kvalitetne"

Kakva je sudbina kovid bolnica: Đerlek smatra da ne smeju da se zatvore - "izuzetno su kvalitetne"

Radio 021 27.02.2023
Državni sekretar Ministarstva zdravlja Mirsad Đerlek je rekao da "u ovom trenutku" tri kovid bolnice - u Batajnici, Novom Sadu i Kruševcu, ne mogu biti zatvorene. Dodao je da će ubrzo biti poznato šta će biti s njima. Đerlek je za RTS kazao da su… »
Đerlek za RTS: Imamo efikasne lekove za multiplu sklerozu, želimo da ubrzamo dijagnostiku

Đerlek za RTS: Imamo efikasne lekove za multiplu sklerozu, želimo da ubrzamo dijagnostiku

RTS 27.02.2023
Neophodnost formiranja centralnog registra i unapređenje lečenja obolelih od multiple skleroze, samo su neki od zahteva predstavnika udruženja pacijenata koji se bore sa ovom bolešću, a kojih je u Srbiji oko 9.000. O podršci obelelima, kao i o borbi… »

Vesti dana »