Povezane vesti
Mediji: Tinejdžerka pretukla medicinsku sestru na VMA
N1 Info 27.02.2023
Medicinska sestra B. M. (29), kako Telegraf saznaje, napadnuta je u toaletu VMA. Nju je, prema tim informacijama, ženski pacijent (18) izudarala rukama u glavu. Napad se dogodio na odeljenju toksikologije u ranim jutarnjim satima, piše „Telegraf“.… »
Haos na VMA: Tinejdžerka pretukla medicinsku sestru na Odeljenju toksikologije
Nova 27.02.2023
Medicinska sestra B. M. (29) napadnuta je u toaletu VMA. Nju je, prema pisanju Telegrafa, ženski pacijent A. M. (18) izudarala rukama u glavu. Napad se dogodio na Odeljenju toksikologije u ranim jutarnjim satima.… »
Haos na VMA: Tinejdžerka pretukla medicinsku sestru na Odeljenju toksikologije
Telegraf 27.02.2023
Izudarala je rukama u glavu. Medicinska sestra B. M. (29), kako Telegraf saznaje, napadnuta je u toaletu VMA. Nju je, prema našim informacijama, ženski pacijent A. M. (18) izudarala rukama u glavu. Napad se dogodio na Odeljenju toksikologije u ranim… »
Vesti dana »
Otac Lindzi Von izrekao šokantne reči o povredama svoje ćerke: “Ovo je kraj…”
Telegraf pre 1 satjoš 37 povezanih
Obradović: Našli smo snage i odigrali kvalitetno, ovaj sistem takmičenja je naporan
RTS pre 1 satjoš 33 povezane
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1 kod Pionirskog parka
Insajder pre 7 satijoš 9 povezanih





