Povezane vesti
Harmonikaš boem je mogao da izbegne smrt Obrt na suđenju za krvnički pretučenog Nišliju, veštak otvorio nove sumnje
Kurir 27.02.2023
Ferat Asanović (68), poslednji harmonikaški boem u Nišu možda je mogao je da izbegne smrt i preživi mučko prebijanje 3. maja prošle godine da mu je odmah pružena adekvatna medicinska pomoć. Za njegovo prebijanje sudi se A.S. (36) iz sela Gornji… »
Pretukao Nišliju Ferata Asanovića nasmrt zbog harmonike, a sada očekuje sporazum sa tužilaštvom
Telegraf 27.02.2023
Ferat je brutalno pretučen 3. maja prošle godine u kafani Rendgenovoj ulici u Nišu oko 23.00 sati naočigled gostiju i konobarice. Suđenje Aleksandru Selimoviću (35) iz Donjeg Matejevca kraj Niša okrivljenom za smrt harmonikaša Ferata Asanovića (68)… »
Vesti dana »
Prva runda pregovora SAD i Irana u Pakistanu završena: Ormuski moreuz i dalje među glavnim spornim tačkama
Nova pre 2 satajoš 53 povezane
Lideri dve najveće mađarske partije Orban i Mađar održali završne predizborne skupove (FOTO)
N1 Info pre 55 minutajoš 71 povezana
Bekerat o godišnjici ubistva Slavka Ćuruvije: Pravda još nije dostignuta
Beta pre 8 satijoš 34 povezane
Otkriveno u kom je stanju iranski ajatolah Modžtaba Hamnei i koje povrede ima nakon što je ranjen u američko-izraelskom napadu
Blic pre 45 minutajoš 95 povezanih



