Povezane vesti

Opljačkane dve srpske porodice u Donjoj Brnjici kod Prištine

Opljačkane dve srpske porodice u Donjoj Brnjici kod Prištine

RTS 27.02.2023
Nepoznate osobe opljačkale su kuće porodica Milanović i Milićević u Donjoj Brnjici kod Prištine, izvršile premetačinu i odnele novac i dragocenosti. Aleksandar Milanović je preneo da u istom dvorištu postoje dve kuće i da su sinoć, dok su oni… »
"Da sam ih videla, umrla bih": Kuće dve srpske porodice na Kosmetu potpuno ispreturane, meštani u strahu

"Da sam ih videla, umrla bih": Kuće dve srpske porodice na Kosmetu potpuno ispreturane, meštani u strahu

Telegraf 27.02.2023
Nepoznate osobe upale su sinoć u kuću Dušanke Milićević, u komšiliku porodice Milanović koja je takođe opljačkana. Nepoznate osobe opljačkale su kuće porodica Milanović i Milićević u Donjoj Brnjici kod Prištine, odnevši novac i… »
"Razbili su mi prozor, pa odneli zlato i novac iz kuće": Opljačkano više porodica kod Prištine

"Razbili su mi prozor, pa odneli zlato i novac iz kuće": Opljačkano više porodica kod Prištine

Telegraf 27.02.2023
Pljačke su prijavljene sinoć oko 21 sat. Više porodica opljačkano je sinoć oko 21 sat u Donjoj Brnjici kod Prištine, potvrdio je za Tanjug Aleksandar Milanović čija je kuća bila na meti pljačkaša. Kako je rekao, provalnici su izvršili… »
Opljačkano više porodica u Donjoj Brnjici kod Prištine

Opljačkano više porodica u Donjoj Brnjici kod Prištine

RTV 27.02.2023
PRIŠTINA - Više porodica opljačkano je sinoć oko 21 sat u Donjoj Brnjici kod Prištine, potvrdio je za Tanjug Aleksandar Milanović čija je kuća bila na meti pljačkaša. Kako je rekao, provalnici su izvršili premetačinu kuće, razbili prozor i… »
Opljačkano više porodica u Donjoj Brnjici kod Prištine

Opljačkano više porodica u Donjoj Brnjici kod Prištine

Euronews 27.02.2023
Više porodica opljačkano je sinoć oko 21 sat u Donjoj Brnjici kod Prištine, potvrdio je za Tanjug Aleksandar Milanović čija je kuća bila na meti pljačkaša. Kako je rekao, provalnici su izvršili premetačinu kuće, razbili prozor i odneli novac i… »
Opljačkano više porodica u Donjoj Brnjici kod Prištine

Opljačkano više porodica u Donjoj Brnjici kod Prištine

Dnevnik 27.02.2023
PRIŠTINA: Više porodica opljačkano je sinoć oko 21 sat u Donjoj Brnjici kod Prištine, potvrdio je za Tan‌jug Aleksandar Milanović čija je kuća bila na meti pljačkaša. Kako je rekao, provalnici su izvršili premetačinu kuće, razbili prozor i… »
Opljačkano nekoliko srpskih porodica: Porodici Milanović lopovi potpuno demolirali kuću u Donjoj Brnjici

Opljačkano nekoliko srpskih porodica: Porodici Milanović lopovi potpuno demolirali kuću u Donjoj Brnjici

Kurir 27.02.2023
U Donjoj Brnjici, nadomak Prištine, sinoć je opljačana porodica Aleksandra Milanovića, a kako je Milanović rekao za Kosovo onlajn, osim njegove, opljačkano je još nekoliko srpskih porodica. Milanović kaže da se pljačka desila sinoć, oko 21.30… »

Vesti dana »