Povezane vesti

Otkrila šta će raditi u Austriji: Oglasila se Ana Nikolić nakon navoda da ide na kliniku za odvikavanje

Otkrila šta će raditi u Austriji: Oglasila se Ana Nikolić nakon navoda da ide na kliniku za odvikavanje

Večernje novosti 27.02.2023
PEVAČICA Ana Nikolić stala je na put svim spekulacijama da ide u privatnu kliniku na odvikavanje i otkrila o čemu se zapravo radi. Foto: Jutjub/RTV Pink Official - To je bilo kada su mi postavili pitanja: "Kako se borim sa hejterima?". Pa zavisi, ako… »
"To je banja": Ana Nikolić otkrila detalje programa koji prolazi zbog zdravlja: "Idem na detoks od cigara, korone i ostalog"

"To je banja": Ana Nikolić otkrila detalje programa koji prolazi zbog zdravlja: "Idem na detoks od cigara, korone i ostalog"

Blic 27.02.2023
Pevačica Ana Nikolić oglasila se nakon što je u javnosti isplivala informacija da će u Austriji biti podvrgnuta detoks programu koji će uticati na njeno zdravlje. Ana je sada otkrila da li je reč o klinici za odvikavanje. - To je bilo kada su mi… »
Ana Nikolić se oglasila nakon priča da ide na odvikavanje! Pevačica otkrila šta će raditi u Austriji

Ana Nikolić se oglasila nakon priča da ide na odvikavanje! Pevačica otkrila šta će raditi u Austriji

Kurir 27.02.2023
Pevačica Ana Nikolić stala je na put svim spekulacijama da ide u privatnu kliniku na odvikavanje i otkrila o čemu se zapravo radi. - To je bilo kada su mi postavili pitanja: "Kako se borim sa hejterima?". Pa zavisi, ako mi pređu moju crvenu liniju, a… »

Vesti dana »