Povezane vesti

Ibrahimović: Nedostajali su mi navijači, nikada nisam patio kao prošle sezone

Ibrahimović: Nedostajali su mi navijači, nikada nisam patio kao prošle sezone

Sportski žurnal 27.02.2023
Zlatan se vratio juče na teren na utakmici 24. kola Serije A protiv Atalante (2:0). Napadač Milana Zlatan Ibrahimović izjavio je da je srećan zbog povratka na teren posle pauze od osam meseci zbog operacije kolena, prenose italijanski mediji… »
Ibrahimović: Patio sam, nedostajali su mi navijači

Ibrahimović: Patio sam, nedostajali su mi navijači

Sport klub 27.02.2023
Podeli : Fudbaler Milana Zlatan Ibrahimović izjavio je da je srećan zbog povratka na teren posle pauze od osam meseci zbog operacije kolena, prenose italijanski mediji. Ibrahimović se vratio na teren na utakmici 24. kola Serije A protiv Atalante (2:0)… »
Posle punih osam meseci šveđanin zaigrao za Milan: Ibrahimović više ne razmišlja o penziji

Posle punih osam meseci šveđanin zaigrao za Milan: Ibrahimović više ne razmišlja o penziji

Večernje novosti 27.02.2023
OSAM meseci pauze zbog operacije kolena je ostalo iza Zlatana Ibrahimovića, a u meču protiv Atalante iskusni švedski napadač se konačno pojavio na terenu u poslednjih 15-ak minuta. Foto: Profimedia, Instagram/linashokh - Nedostajali su mi navijači… »
Ibrahimović: Nedostajali su mi navijači, patio sam prošle sezone

Ibrahimović: Nedostajali su mi navijači, patio sam prošle sezone

Dnevnik 27.02.2023
MILANO: Fudbaler Milana Zlatan Ibrahimović izjavio je da je srećan zbog povratka na teren posle pauze od osam meseci zbog operacije kolena, prenose italijanski mediji. Ibrahimović se vratio juče na teren na utakmici 24. kola Serije A protiv Atalante… »

Vesti dana »