Povezane vesti
Turska: U zemljotesu kod Malatije poginula jedna osoba, 110 povređenih
IndeksOnline 27.02.2023
OSMANIJE – U zemljotresu jačine 5,6 stepeni po Rihterovoj skali koji je danas pogodio jugoistok Turske, poginula je jedna osoba, povređeno je 110, a srušeno je 29 zgrada, izjavili su turski zvaničnici. Poslednji naknadni potres dogodio se na dubini od… »
Zemljotres magnitude 5,6 pogodio južnu Tursku, jedna osoba poginula, 103 povređeno
Radio sto plus 27.02.2023
Turski ministar zdravlja Fahretin Koča izjavio je da su povređeni na lečenju u bolnici. “Šest povređenih je na operaciji, troje na odeljenjima intenzivne njege. Svakome od njih želim brz oporavak”, rekao je Koča, prenosi Anadolija. Zemljotres magnitude… »
Zemljotres magnitude 5,6 pogodio južnu Tursku, srušile se neke zgrade oštećene u ranijem potresu
Nedeljnik 27.02.2023
EPA-EFE/ERDEM SAHIN (Beta-AP) – Zemljotres magnitude 5,6 pogodio je danas južnu Tursku tri nedelje posle katastrofalnog potresa koji je razorio tu oblasti, izazvajući rušenje nekih već oštećenih zgrada, rekao je jedan zvaničnik. Centar današnjeg potresa… »
Vesti dana »
Šta osmake čeka posle testa iz maternjeg jezika: "Đaci da budu skoncentrisani za matematiku i ponesu potreban pribor"
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 80 povezanih
Tramp: Diplomatski fokus SAD sada se prebacuje na rat u Ukrajini
Insajder pre 58 minutajoš 34 povezane
Dve majke u Bečeju stupile u štrajk glađu zbog prava dece sa smetnjama u razvoju
Šabačke novosti pre 6 satijoš 10 povezanih
Vučić u Tbilisiju: Srbija ostaje posvećena izgradnji partnerstva sa Gruzijom
Beta pre 3 satajoš 30 povezanih




