Povezane vesti

Šefica francuske diplomatije pozvala Kinu na oprez

Šefica francuske diplomatije pozvala Kinu na oprez

Novi magazin 27.02.2023
Kina, koju SAD optužuju da namerava da isporuči oružje Rusiji, treba da bude oprezna, izjavila je danas u Ženevi šefica francuske diplomatije Katrin Kolona (Catherine Colonna). "Nije na meni da potkrepljujem izjave američkih izvora, ali bih ipak… »
Francuska ministarka pozvala Kinu na oprez

Francuska ministarka pozvala Kinu na oprez

Slobodna Evropa 27.02.2023
Kina, za koju Sjedinjene Američke Države tvrde da namerava da isporuči oružje Rusiji, treba da bude oprezna, izjavila je ministarska spoljnih poslova Francuske Katrin Kolona (Catherine Colonna). Ona je 27. februara na marginama Konferencije o… »
Šefica francuske diplomatije pozvala Kinu na oprez

Šefica francuske diplomatije pozvala Kinu na oprez

Politika 27.02.2023
ŽENEVA – Kina, koju SAD optužuju da namerava da isporuči oružje Rusiji, treba da bude oprezna, izjavila je danas u Ženevi šefica francuske diplomatije Katrin Kolona. „Nije na meni da potkrepljujem izjave američkih izvora, ali bih ipak podsetila… »
Šefica francuske diplomatije pozvala Kinu na oprez

Šefica francuske diplomatije pozvala Kinu na oprez

Danas 27.02.2023
Kina, koju SAD optužuju da namerava da isporuči oružje Rusiji, treba da bude oprezna, izjavila je danas u Ženevi šefica francuske diplomatije Katrin Kolona (Catherine Colonna). „Nije na meni da potkrepljujem izjave američkih izvora, ali bih ipak… »
Šefica francuske diplomatije pozvala Kinu na oprez

Šefica francuske diplomatije pozvala Kinu na oprez

N1 Info 27.02.2023
Kina, koju SAD optužuju da namerava da isporuči oružje Rusiji, treba da bude oprezna, izjavila je u Ženevi šefica francuske diplomatije Katrin Kolona. „Nije na meni da potkrepljujem izjave američkih izvora, ali bih ipak podsetila da imamo razloga… »

Vesti dana »