Povezane vesti

"Prišla sam mu i rekla da mi se sviđa": Ivana Nikolić progovorila o ljubavnom životu, priznala kako je smuvala sportistu

"Prišla sam mu i rekla da mi se sviđa": Ivana Nikolić progovorila o ljubavnom životu, priznala kako je smuvala sportistu

Blic 27.02.2023
Pevačica Ivana Nikolić pleni izgledom, a sada je priznala da joj muškarci uošte ne prilaze. Nekadašnja članica grupe " Hurricane" je istakla da se ne plaši da uzme stvar u svoje ruke, pa tako nekada priđe muškarcu koji joj se sviđa i pozove ga… »
"Ne znam šta je problem sa muškarcima?!" Bivša "Uraganka" progovorila o ljubavnim jadima

"Ne znam šta je problem sa muškarcima?!" Bivša "Uraganka" progovorila o ljubavnim jadima

Večernje novosti 27.02.2023
PEVAČICA Ivana Nikolić, bivša članica grupe "Huriccane" nakon raspada grupe pokrenula je solo karijeru, a sada je progovorila o emotivnom životu o kojem se mnogo puta spekulisalo. Javnosti je poznato da su Sanja Vučić i Ksenija Knežević srećno… »
Razbija kako izgleda, a niko joj ne prilazi: Ivana priznala - "Sama sam prišla jednom sportisti i smuvala ga"

Razbija kako izgleda, a niko joj ne prilazi: Ivana priznala - "Sama sam prišla jednom sportisti i smuvala ga"

Mondo 27.02.2023
Ivana Nikolić, nekadašnja članica sastava Hurricane otkrila da ne pristaje na udvaranje na društvenim mrežama, ali da je jednom sama prišla momku koji joj se dopao. Ivana Nikolić, nekadašnja članica sastava Hurricane otkrila da ne pristaje na… »
"Nemam problem da smuvam dečka" Bivša Uraganka progovorila o ljubavnom životu, pa otkrila koji pevač joj je dobar frajer

"Nemam problem da smuvam dečka" Bivša Uraganka progovorila o ljubavnom životu, pa otkrila koji pevač joj je dobar frajer

Kurir 27.02.2023
Pevačica Ivana Nikolić, bivša članica grupe "Hurricane" nakon raspada grupe krenula je u solo vode, a sada je progovorila o emotivnom životu o kojem se mnogo puta spekulisalo. Pevačica je istakla da nije stidljiva i da nema problem da prva priđe… »

Vesti dana »