Povezane vesti
SAD poziva Rusiju da ostane u sporazumu Novi START
Al Jazeera 28.02.2023
Rusija je još jednom pokazala svijetu da ona nije odgovorna nuklearna sila, rekla je američki podsekretar za kontrolu naoružanja Bonnie Jenkins. Američki podsekretar za kontrolu naoružanja Bonnie Jenkins kritizirala je Rusiju zbog suspenzije učešća u… »
SAD pozivaju Rusiju da ostane u nuklearnom sporazumu Novi START
Danas 27.02.2023
Američka podsekretarka za kontrolu naoružanja Boni Dženkins (Bonnie Jenkins) oštro je danas kritikovala Rusiju zbog suspenzije učešća u poslednjem preostalom ugovoru o nuklearnom naoružanju, ali je rekla da će Vašington ipak raditi sa Moskvom na nastavku… »
Vesti dana »

Tepić uputila otvoreno pismo Brnabić: Huligani napali poslanika, Skupština se nije oglasila
Novi magazin pre 1 satjoš 27 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, lokalni pljuskovi i grmljavina, sutra svežije i nestabilno vreme sa kišom
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 46 povezanih

Ništa od kraja rata u Ukrajini: Putin predložio, Trampu se svidelo, Zelenski sve "upropastio"
Kurir pre 6 minutajoš 98 povezanih

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 1 satjoš 24 povezane