Povezane vesti

Živela sam 25 godina u tenziji, imam traume od brata: Ana Nikolić prvi put otvoreno priznala - "Nisam više za to"

Živela sam 25 godina u tenziji, imam traume od brata: Ana Nikolić prvi put otvoreno priznala - "Nisam više za to"

Mondo 28.02.2023
Ana Nikolić je već dugo na estradi, a mnogi smatraju da više "nije ona stara", pa je otkrila šta ju je promenilo tokom života i posla. Ana Nikolić je već dugo na estradi, a mnogi smatraju da više "nije ona stara", pa je otkrila šta ju je… »
Ana Nikolić otvorila dušu: Imam traume od brata, dolazio mi je na vrata, lupao…

Ana Nikolić otvorila dušu: Imam traume od brata, dolazio mi je na vrata, lupao…

Svet & Skandal 28.02.2023
Traume Ane Nikolić nastale su zbog brata Marka Pevačica Ana Nikolić gostovala je u emisiji kod Snežane Dakić i tom prilikom otkrila da ima traume od brata Marka, koji joj je dugogodišnji menadžer, jer je uvek insistirao na vojničkoj disciplini… »
"Imam traume od brata, 25 godina sam živela u tenziji": Ana Nikolić progovorila o porodičnim frustracijama: "Kad mi zakuca…

"Imam traume od brata, 25 godina sam živela u tenziji": Ana Nikolić progovorila o porodičnim frustracijama: "Kad mi zakuca…

Blic 28.02.2023
Pevačica Ana Nikolić gostujući u emsiji popularne voditeljke Snežane Dakić otkrila je da su joj ostale traume zbog njenog brata koji je insistirao na vojničkoj disciplini. Na pitanje Dakićeve da li ima osećaj da je bezobzirna prema ljudima, jer je… »
"Imam traume od brata, 25 godina sam živela u tenziji" Ana Nikolić o frustracijama: Kad mi zakuca na vrata dođe mi da uradim…

"Imam traume od brata, 25 godina sam živela u tenziji" Ana Nikolić o frustracijama: Kad mi zakuca na vrata dođe mi da uradim…

Kurir 28.02.2023
Pevačica Ana Nikolić gostujući kod Snežane Dakić otkrila je da su joj ostale traume zbog njenog brata Marka Nikolića koji je insistirao na vojničkoj disciplini. Na pitanje Dakićeve da li ima osećaj da je bezobzirna prema ljudima, jer je izričita… »

Vesti dana »