Povezane vesti

Američka sramota: Nikola Jokić doživeo da ga pred milionskim TV auditorijumom ismevaju zbog izgleda (video)

Američka sramota: Nikola Jokić doživeo da ga pred milionskim TV auditorijumom ismevaju zbog izgleda (video)

Večernje novosti 28.02.2023
NIKOLA Jokić je sve češće tema u NBA javnosti, i to sa pravom. A čak se i njegov prethodnik po MVP titulama, Janis Adetokumbo, "Srbinom bavi". FOTO: Tanjug/AP I to u jednoj humorističkoj emisiji. Jokic Brothers watching this on their burner… »
Bivši NBA igrač o kritikama na Jokićev račun: Šta vi gledate?

Bivši NBA igrač o kritikama na Jokićev račun: Šta vi gledate?

N1 Info 28.02.2023
Džej-Džej Redik bio je jedan od najboljih šutera u NBA tokom svog igračkog mandata, koji je trajao od 2006. do 2021. godine, a sada je popularan kao jedan od komentatora aktuelnosti u najjačoj ligi sveta. Redik je stao u odbranu srpskog centra Nikole… »
Poruka onima koji kritikuju Jokića: „Šta vi gledate?!“

Poruka onima koji kritikuju Jokića: „Šta vi gledate?!“

Sport klub 28.02.2023
Podeli : Džej-Džej Redik bio je jedan od najboljih šutera u NBA tokom svog igračkog mandata, koji je trajao od 2006. do 2021. godine, a sada je popularan kao jedan od komentatora aktuelnosti u najjačoj ligi sveta. Redik je stao u odbranu srpskog… »
Bivši NBA igrač se iznervirao zbog Jokića: „Šta koji k***c gledate? Da li shvatate košarku uopšte!?“ (video)

Bivši NBA igrač se iznervirao zbog Jokića: „Šta koji k***c gledate? Da li shvatate košarku uopšte!?“ (video)

Hot sport 28.02.2023
Oštar je bio. Nikola Jokić, ove sezone igra možda i najdominantniju košarku od dolaska u NBA ligu. Prosečno beleži tripl-dabl učinak – 24,8 poena, 11,7 skokova i 10 asistencija. Na sve to njegov tim je prvi na Zapadu, sa 43 pobede i 19 poraza… »
Jokić? Šta vi je**te gledate!? Američki košarkaš pobesneo, odbrusio Nikolinim "hejterima" - Ljudi moji...

Jokić? Šta vi je**te gledate!? Američki košarkaš pobesneo, odbrusio Nikolinim "hejterima" - Ljudi moji...

Mondo 28.02.2023
Nikola Jokić je najbolji igrač na svetu, tvrdi Džej Džej Redik i ima poruku za "hejtere". Nikola Jokić je najbolji igrač na svetu, tvrdi Džej Džej Redik i ima poruku za "hejtere". Bez obzira na to što je Nikola Jokić na putu da osvoji treće… »
"Ma briga me..." Trener Denvera zagrmeo zbog Nikole Jokića

"Ma briga me..." Trener Denvera zagrmeo zbog Nikole Jokića

Večernje novosti 28.02.2023
Pitanja o šansama da Nikola Jokić po treći put uzastopno postane MVP NBA lige ne prestaju, pa je još jednom sačekalo i trenera Denver nagetsa Majka Melouna. FOTO: AP Naime, u noći između nedelje i ponedeljka, košarkaši Denvera pobedili su Los… »

Vesti dana »