Povezane vesti

Vozaču: GPS-a koji je usmrtio despota (4) smanjena kazna Roditelji očajni: Kažu nam koja je razlika, vašeg deteta nema pa…

Vozaču: GPS-a koji je usmrtio despota (4) smanjena kazna Roditelji očajni: Kažu nam koja je razlika, vašeg deteta nema pa…

Blic 28.02.2023
Vozaču autobusa u Beogradu, koji je osuđen za saobraćajnu nesreću u kojoj je poginuo dečak Despot Mrđić (4), smanjena je kazna zatvora sa četiri na dve i po godine. Roditelji dečaka poručuju da je odluka suda sramna i da su pravda i sudstvo… »
Automobilom ubio dečaka na trotinetu: Jeziva nesreća u Crnoj Gori, podignuta optužnica protiv vozača

Automobilom ubio dečaka na trotinetu: Jeziva nesreća u Crnoj Gori, podignuta optužnica protiv vozača

Blic 28.02.2023
Viši sud u Podgorici potvrdio je optužnicu koju je Više državno tužilaštvo u Podgorici podiglo protiv Đ.S, zbog krivičnog dela teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja. U optužnici se navodi da je okrivljeni automobilom usmrtio dečaka… »
Šok! Vozaču koji je pregazio malog despota kazna maltene prepolovljena?! Otac nastradalog dečaka očajan: Zanima me samo…

Šok! Vozaču koji je pregazio malog despota kazna maltene prepolovljena?! Otac nastradalog dečaka očajan: Zanima me samo…

Kurir 28.02.2023
R. D. (52), vozač autobusa gradskog prevoza, koji je izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginuo m ališan Despot Mrđić (4) u novembru 2020. godine u Prvomajskoj ulici u Zemunu, ne samo da nije iza rešetaka, nego se i vratio na posao. Prema… »
"Blic" otkriva: Zbog čega vozaču koji je pijan kolima ubio majku osmoro dece nije određen pritvor, sud tvrdi: "u trenutku…

"Blic" otkriva: Zbog čega vozaču koji je pijan kolima ubio majku osmoro dece nije određen pritvor, sud tvrdi: "u trenutku…

Blic 28.02.2023
Vozaču Vujadinu D., koji je pokosio majku osmoro dece Svetlanu Kovačević koja je ubrzo podlegla povredama, je odbijen pritvor i on se nalazi na slobodi. Kako "Blic" saznaje pritvor mu je odbijen jer je Vujadin neosuđivan i u momentu kada je… »
Ovo je vozač koji je u Surčinu ubio majku osmoro dece: Vujadin vozio pijan, pa se sada brani sa slobode

Ovo je vozač koji je u Surčinu ubio majku osmoro dece: Vujadin vozio pijan, pa se sada brani sa slobode

Blic 28.02.2023
Vozač Vujadin D., u petak uveče u Surčinu u Vinogradskoj ulici je pokosio supružnike Svetlanu Kovačević i Nikolu Jokića, a nesrećna žena je ubrzo podlegla povredama i preminula u bolnici. Njemu je odbijen pritvor i on se nalazi na slobodi… »
Ovo je Vujadin koji je pijan usmrtio džipom majku 8 dece u Surčinu: Posle tragedije pušten na "slobodu"

Ovo je Vujadin koji je pijan usmrtio džipom majku 8 dece u Surčinu: Posle tragedije pušten na "slobodu"

Telegraf 28.02.2023
Svetlani je, inače, izvađena slezina, imala je povrede karlice, glave i nogu. Vujadin D. (49) osumnjičen da je u Surčinu usmrtio Svetlanu K. (54), a njenog supruga Nikolu M. (57) teško povredio, kako je saopšteno iz Trećeg osnovnog javnog… »
Bio mi je rođendan tog dana, a video sam moju Cecu krvavu: Ispovest supruga majke osmoro dece koju je pijani vozač ubio u…

Bio mi je rođendan tog dana, a video sam moju Cecu krvavu: Ispovest supruga majke osmoro dece koju je pijani vozač ubio u…

Kurir 28.02.2023
"Osetio sam snažan udarac, a kad sam se probudio video sam moju Cecu kako nepomično leži metar od mene, celu krvavu, ali nisam mogao da se pomerim da joj pomognem" Ovim rečima Nikola Đokić (58) započinje svoju potresnu ispovest za Kurir! Nikola i… »
Ovo je vozač koji je pregazio roditelje osmoro dece: Bio u alkoholisanom stanju! Majka preminula u bolnici posle 3 dana borbe…

Ovo je vozač koji je pregazio roditelje osmoro dece: Bio u alkoholisanom stanju! Majka preminula u bolnici posle 3 dana borbe…

Kurir 28.02.2023
Vozač crvenog džipa V.D. (49) u petak je u popodnevnim časovima u Vinogradskoj ulici u Surčinu svojim vozilom naleteo na pešake, inače supružnike, Svetlanu K. (54) i Nikolu Đ. (58). Tom prilikom Nikola je zadobio teške telesne povrede, a… »
Pijan BMW-om pokosio devojku na pešačkom, svađao se, pa dobio jedinstvenu kaznu: Snimak sa lica mesta je jeziv

Pijan BMW-om pokosio devojku na pešačkom, svađao se, pa dobio jedinstvenu kaznu: Snimak sa lica mesta je jeziv

Telegraf 28.02.2023
Osumnjičeni je upravljao vozilom u stanju teške alkoholisanosti, sa 1,76 promila alkohola u krvi. B. M. (40) koji je u Glavnoj ulici u Zemunu na pešačkom prelazu pijan pokosio devojku i ostavio je da nepomično leži, a za to vreme se svađao sa… »
Otkrivamo šta se dešava sa Vujadinom koji je pijan džipom usmrtio majku 8 dece u Surčinu

Otkrivamo šta se dešava sa Vujadinom koji je pijan džipom usmrtio majku 8 dece u Surčinu

Telegraf 28.02.2023
Svetlani je izvađena slezina, imala je povrede karlice, glave i nogu. Vujadin D. (49) osumnjičen da je u Surčinu usmrtio Svetlanu K. (54), a njenog supruga Nikolu M. (57) teško povredio, kako je saopšteno iz Trećeg osnovnog javnog tužilaštva… »
“Poslednji put sam je video nepomičnu, u lokvi krvi” Potresna ispovest supruga majke osmoro dece koju je pijani vozač…

“Poslednji put sam je video nepomičnu, u lokvi krvi” Potresna ispovest supruga majke osmoro dece koju je pijani vozač…

Blic 28.02.2023
“Ubio mi je ženu, nema više moje Cece. Osmoro dece je ostalo bez majke, naša najmlađa ćerka ima 14 godina. Manijak je ubio, a sada šeta među nama na slobodi.”. Ovako za “Blic” sa očima punih suza započinje svoju potresnu ispovest Nikola… »

Vesti dana »