Povezane vesti

Iz knjige intervjua Bogoljuba Karića "Snaga Srbije II": Imam dve majke, Danicu i Srbiju

Iz knjige intervjua Bogoljuba Karića "Snaga Srbije II": Imam dve majke, Danicu i Srbiju

Blic 28.02.2023
Biznismen Bogoljuba Karića domaćoj javnosti najpoznatiji je kao čelni čovek BK grupe, koja je osnovala prvu mobilnu telefoniju u Srbiji Mobtel kao i prvu privatnu BK televiziju. On je, međutim, poznat i po otvorenosti i iskrenim odgovorima na pitanja… »
Iz knjige intervjua Bogoljuba Karića "Snaga Srbije II": Ponosni na ono što gradimo, srećni jer smo očuvali porodicu

Iz knjige intervjua Bogoljuba Karića "Snaga Srbije II": Ponosni na ono što gradimo, srećni jer smo očuvali porodicu

Blic 28.02.2023
U knjizi „Snaga Srbije 2“ sabrani su intervjui Bogoljuba Karića iz najdelikatnijeg perioda njegove poslovne biografije, od svojevrsnog izgnanstva iz Srbije 2006. pa sve do 2021. Tokom 2016. godine biznismen Bogoljub Karić se češće oglašavao u… »
Iz knjige intervjua Bogoljuba Karića "Snaga Srbije II": Ja sam za ekonomsku revoluciju

Iz knjige intervjua Bogoljuba Karića "Snaga Srbije II": Ja sam za ekonomsku revoluciju

Blic 28.02.2023
Biznismen Bogoljub Karić, pored posla kojim se bavi, poznat je i po otvorenosti i iskrenim odgovorima na pitanja mnogobrojnih novinara. Upravo objavljena knjiga pod naslovom „Snaga Srbije II“ sabira intervjue u kojima Bogoljub Karić otkriva kako je… »
Iz knjige intervjua Bogoljuba Karića "Snaga Srbije II": Napravili smo prvu hladnjaču u Sibiru

Iz knjige intervjua Bogoljuba Karića "Snaga Srbije II": Napravili smo prvu hladnjaču u Sibiru

Blic 28.02.2023
U knjizi "Snaga Srbije II" sabrani su intervjui Bogoljuba Karića iz najdelikatnijeg perioda njegove poslovne biografije, od svojevrsnog izgnanstva iz Srbije 2006. pa sve do 2021. Prazne godine u tom nizu ne znače da tada nije imao šta da kaže, već da… »

Vesti dana »