Povezane vesti
Narodna biblioteka Srbije obeležila 191. godinu postojanja
Danas 28.02.2023
„Narodna biblioteka Srbije je kamen temeljac u zaštiti kulturnog nasleđa”, a „baština koju čuva spada među najcelovitija pisana kazivanja u istoriji našeg naroda“, poručila je Maja Gojković, ministarka kulture u Vladi Srbije, čestitajući 191. rođendan… »
Narodna biblioteka Srbije obeležila svoj dan: mesto gde se slavi kultura i knjiga
Politika 28.02.2023
Narodna biblioteka Srbije (NBS) obeležila je svoj dan svečanošću na kojoj su se brojnim zvanicama obratili ministarka kulture Maja Gojković, akademik Dušan Kovačević, a uručena je i Nacionalna nagrada iz oblasti bibliotekarstva.. Čestitajući zaposlenima… »
„Za nas spaljena biblioteka na Kosančićevom vencu nije pepeo“
Nova 28.02.2023
Narodna biblioteka Srbije (NBS) obeležila je svoj dan svečanošću na kojoj su se brojnim zvanicama obratili ministarka kulture Maja Gojković, akademik Dušan Kovačević, a uručena je i Nacionalna nagrada iz oblasti bibliotekarstva. Čestitajući zaposlenima… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za Srbiju: promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i mogućom kišom noću
Naslovi.ai pre 3 satajoš 24 povezane

Voz za Bar ide samo do prijepolja: Dalje ćete morati obezbeđenim autobusom, oglasili se iz Srbija voza: Evo o čemu se radi
Blic pre 1 satjoš 16 povezanih

Krivične prijave protiv bivših funkcionera Infrastrukture železnice Srbije zbog pada nadstrešnice u Novom Sadu
Naslovi.ai pre 3 satajoš 16 povezanih