Povezane vesti

Glumcu Udu Kiru danas će na FEST-u biti dodeljen Beogradski pobednik

Glumcu Udu Kiru danas će na FEST-u biti dodeljen Beogradski pobednik

Danas 28.02.2023
Nemačkom glumcu Udu Kiru (Udo Kier) danas će biti dodeljen počasni Beogradski pobednik na Međunarodnom festivalu filma FEST, nakon čega će premijerno biti prikazan film „Moj komšija Adolf“. Taj film je deo selekcije FEST specijal. „Svaka… »
Poznati glumac samo priča o Oliveri Katarini: “Važno mi je da je vidim”

Poznati glumac samo priča o Oliveri Katarini: “Važno mi je da je vidim”

Nova 28.02.2023
Čuveni nemački glumac Udo Kir, promovisao je svoj novi film “Moj komšija Adolf”, čija će beogradska premijera biti održana danas u 17 časova na Festu. Kir će neposredno pred projekciju u Mts dvorani primiti nagradu Beogradski pobednik. Velikan… »
"Želim opet da vidim Oliveru Katarinu, znam da je prošlo mnogo godina..." slavni Udo Kir na 51. FEST-u

"Želim opet da vidim Oliveru Katarinu, znam da je prošlo mnogo godina..." slavni Udo Kir na 51. FEST-u

Blic 28.02.2023
Legendarni nemački i holivudski glumac Udo Kir došao je na 51. FEST da primi počasnog Beogradskog pobednika za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, koji će mu biti uručen danas u 17 u mts Dvorani. Nakon toga biće održana premijera njegovog filma… »
Udo Kir na FEST-u: Želim da sretnem ponovo Oliveru Katarinu

Udo Kir na FEST-u: Želim da sretnem ponovo Oliveru Katarinu

N1 Info 28.02.2023
Legendarni nemački i holivudski glumac Udo Kir došao je na 51. FEST da primi počasnog Beogradskog pobednika za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, koji će mu biti uručen danas u 17 u mts Dvorani. Nakon toga biće održana premijera njegovog filma… »

Vesti dana »