Povezane vesti

Sedi u wc-u i priča kako je zvezdan "razvlačio metlom po kuhinji": Mučno priznanje u rijalitiju - komentari pljušte!

Sedi u wc-u i priča kako je zvezdan "razvlačio metlom po kuhinji": Mučno priznanje u rijalitiju - komentari pljušte!

Mondo 28.02.2023
Ana Ćurčić ponovo je u rijalitiju Zadruga iznela detalje o nasilju koje je pretrpela tokom veze sa Zvezdanom Slavnićem. Ana Ćurčić ponovo je u rijalitiju Zadruga iznela detalje o nasilju koje je pretrpela tokom veze sa Zvezdanom Slavnićem… »
"Razvlačio me je po kuhinji, metlom me je tukao" Ana nastavila sa otkrivanjem jezivih detalja torture: Sve je iskasapio…

"Razvlačio me je po kuhinji, metlom me je tukao" Ana nastavila sa otkrivanjem jezivih detalja torture: Sve je iskasapio…

Kurir 28.02.2023
Ana Ćurčić ne prestaje sa otkrivanjem najintimnijih detalja svog života sa Zvezdanom Slavnićem. Otkrila je kakva joj je pisma slao, kako je manipulisao njome, kao i na koji način ju je sve maltretirao. - To su tone pisama, kod mene su u šteku i… »
Ledi se krv u žilama Ana nastavila da otvara dušu Zorici o batinanju koje je preživljavala od Zvezdana

Ledi se krv u žilama Ana nastavila da otvara dušu Zorici o batinanju koje je preživljavala od Zvezdana

Alo 28.02.2023
Progovorila uz jecaje. Ana Ćurčić je nastavila da prepričava svoj život sa Zvezdanom Slavnićem. Ona je Zorici Marković otkrila kako ju je bivši partner maltretirao. - Zoko ja kada bih ti rekla džokera ti bi sve shvatila, a kada se vratio posle… »

Vesti dana »