Povezane vesti

Tužiteljka Božović za Marker: Viši tužilac je rekao da nemam pravo na pitanje zašto me premešta (VIDEO)

Tužiteljka Božović za Marker: Viši tužilac je rekao da nemam pravo na pitanje zašto me premešta (VIDEO)

Insajder 28.02.2023
Viši tužilac Nenad Stefanović, na prvom kolegijumu nakon što je imenovan u decembru 2021, bez ikakvog obrazloženje, prebacio me je iz specijalizovanog odeljenja za borbu protiv korupcije u opšte odeljenje, kaže za Marker zamenik javnog tužioca… »
Smena tužioca Nenada Stefanovića može da se desi na samo jedan način, ali fali volja

Smena tužioca Nenada Stefanovića može da se desi na samo jedan način, ali fali volja

Nova 28.02.2023
Viši javni tužilac Nenad Stefanović mesecima vedri i oblači u jednom od najbitnijih srpskih tužilaštava u zemlji, a iako se čini da mu praktično niko ništa ne može, postoje mehanizmi kojima bi moglo da se stane na put njegovoj samovolji u Višem… »
Pobuna, vika, svađa, suze i aplauz za smenjene tužiteljke: Otkrivamo šta se događalo danas na kolegijumu VJT iza zatvorenih…

Pobuna, vika, svađa, suze i aplauz za smenjene tužiteljke: Otkrivamo šta se događalo danas na kolegijumu VJT iza zatvorenih…

Nova 28.02.2023
"Sram vas bilo! Došlo je do kraja! Obrukali ste tužilaštvo, sve nas! Obrukali ste Narodnu skupštinu koja Vas je izabrala! Ne možete više ovako!" u glas je povikalo nekoliko zamenika tužilaca iz Višeg javnog tužilaštva u Beogradu na današnjem… »
Ovo su smenjeni tužioci u Višem javnom tužilaštvu: Veliki potresi u pravosuđu, „kazne“ za neposlušne

Ovo su smenjeni tužioci u Višem javnom tužilaštvu: Veliki potresi u pravosuđu, „kazne“ za neposlušne

Nova 28.02.2023
Tužiteljke Bojana Savović i Jasmina Paunović, koje su postupale u slučaju zloupotreba u Elektroprivredi Srbije (EPS) i koje su premeštene u druga odeljenja Višeg javnog tužilaštva (VJT) bez razloga, nisu jedine koje su proteklih meseci morale da… »
Ovo su smenjeni tužioci u Višem javnom tužilaštvu: Veliki potresi u pravosuđu, „kazne“ za neposlušne

Ovo su smenjeni tužioci u Višem javnom tužilaštvu: Veliki potresi u pravosuđu, „kazne“ za neposlušne

Nova 28.02.2023
Tužiteljke Bojana Savović i Jasmina Paunović, koje su postupale u slučaju zloupotreba u Elektroprivredi Srbije (EPS) i koje su premeštene u druga odeljenja Višeg javnog tužilaštva (VJT) bez razloga, nisu jedine koje su proteklih meseci morale da… »

Vesti dana »