Povezane vesti

Milena Kačavenda objavila rat Moki Slavniću! (VIDEO)

Milena Kačavenda objavila rat Moki Slavniću! (VIDEO)

Svet plus 28.02.2023
Milena Kačavenda objavila je javni rat Zvezdanovom ocu, Moki Slavniću! Moka je kao loša pevačica sa zrenjaninskog puta! Ja bih njega prebila kad bih ga srela. Milena Kačavenda, kuma Ane Ćurčić, žestoko je odbrusila Moki Slavniću, Zvezdanovom… »
"On je deka koji nema patku!": Kuma Ane Ćurčić brutalno izvređala Moku pa zapretila Zvezdanu: Završiće tamo gde mu je…

"On je deka koji nema patku!": Kuma Ane Ćurčić brutalno izvređala Moku pa zapretila Zvezdanu: Završiće tamo gde mu je…

Kurir 28.02.2023
Kuma učesnice rijaliti programa Ane Ćurčić, Milena Kačavenda i košarkaška legenda Moka Slavnić razmenili su preko medija bespoštedne uvrede. Gostujući u emisiji Puls Srbije kod Ivana Gajića, Kačavenda je nakon puštenog snimka gde Slavnić… »
"Prebila bih moku da ga sretnem na ulici!" Kačavenda žestoko pobesnela na košarkašku legendu: Ja imam želju da ga davim…

"Prebila bih moku da ga sretnem na ulici!" Kačavenda žestoko pobesnela na košarkašku legendu: Ja imam želju da ga davim…

Kurir 28.02.2023
Kuma učesnice rijaliti programa Ane Ćurčić, Milena Kačavenda žestoko je reagovala na izjavu košarkaške legende Moke Slavnića povodom veze njegovog sina Zvezdana sa Anom. Dok je gostovala kod Ivana Gajića u emisiji Puls Srbije, pušten je deo… »

Vesti dana »