Povezane vesti
SAD očekuje rusko miješanje u predsjedničke izbore u Crnoj Gori
Al Jazeera 28.02.2023
Rusija će pokušati ubaciti neke nezdrave narative kako bi pokušala kreirati tenzije između etničkih grupa u Crnoj Gori u predizbornoj kampanji, upozorio je specijalni izaslanik SAD-a za Zapadni Balkan. Specijalni izaslanik SAD-a za Zapadni Balkan Gabriel… »
Escobar tvrdi da se nazire rusko mešanje na izborima u Crnoj Gori
Slobodna Evropa 28.02.2023
Izaslanik Sjedinjenih Američkih Država za Zapadni Balkan Gabriel Escobar ne isključuje mogućnost da se Rusija umeša u predzibornu kampanju za predsedničke izbore u Crnoj Gori. "Definitivno, mislim da će Rusija pokušati da ubrizga neke narative koji ne… »
Eskobaru se priviđaju Rusi u Crnoj Gori: "Umešaće se u predizbornu kampanju za predsedničke izbore"
Večernje novosti 28.02.2023
SPECIJALNI izaslanik SAD za Zapadni Balkan Gabrijel Eskobar kazao je da očekuje da će se Rusija umešati u predizbornu kampanju za predsedničke izbore u Crnoj Gori. Foto: EPA On je na onlajn brifingu sa novinarima sa Zapadog Balkana rekao da očekuje neke… »
Vesti dana »

Prevrnuo se čamac sa 11 ljudi na Dunavu kod Bačke Palanke, ima nastradalih
N1 Info pre 1 satjoš 24 povezane

Francuska ponovo bez vlade, premijer podneo ostavku posle manje od mesec dana
BBC News pre 5 minutajoš 22 povezane

Brnabić: Biće vremena za raspravu u Skupštini, neće sve biti objedinjeno
Beta pre 1 satjoš 17 povezanih

uživo RAT U UKRAJINI Sedam osoba povređeno u ruskom napadu na Hersonsku oblast
Euronews pre 50 minutajoš 18 povezanih

Zrenjanin jutros bio jedan od najhladnijih gradova u Srbiji, evo koliko je stepeni izmereno
Zrenjaninski pre 2 satajoš 18 povezanih