Povezane vesti

Udo Kir za Nova.rs: Imam psa koji se zove Lajza Mineli

Udo Kir za Nova.rs: Imam psa koji se zove Lajza Mineli

Nova 01.03.2023
Nema malih uloga ima samo malih glumaca. Kada na primer uradite puno filmova kao ja i ako imate u nekom do njih samo mali deo uvek se trudm da uradim nešto što će ljudi upamtiti, kaže za Nova.rs Udo Kir. Pored Nastasje Kinski i Barbare Sukove, jedan… »
Voleo bih da vidim Oliveru katarinu: Nemački glumac Udo Kir, dobitnik "Beogradskog pobednika" na Festu

Voleo bih da vidim Oliveru katarinu: Nemački glumac Udo Kir, dobitnik "Beogradskog pobednika" na Festu

Večernje novosti 01.03.2023
POZNATI nemački glumac Udo Kir međunarodni je dobitnik počasnog "Beogradskog pobednika" za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti, koji mu je juče uručen na 51. Festu, uoči premijere njegovog poslednjeg filma "Moj komšija Adolf". Uručenje… »
Nemačkom glumcu Udu Kiru uručen Beogradski pobednik na Festu

Nemačkom glumcu Udu Kiru uručen Beogradski pobednik na Festu

Dnevnik 01.03.2023
Nemačkom glumcu, Udu Kiru, sinoć je u mts Dvorani uručen počasni Beogradski pobednik za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti. Nakon toga održana je premijera njegovog filma "Moj komšija Adolf". "Hvala, hvala", obratio se Udo publici na srpskom… »
„Sviđa mi se Pobednik, lepši je od Oskara“: Uručen Beogradski pobednik Udu Kiru

„Sviđa mi se Pobednik, lepši je od Oskara“: Uručen Beogradski pobednik Udu Kiru

Nova 01.03.2023
Nemačkoj glumačkoj legendi, Udu Kiru, sinoć je u Mts dvorani uručen počasni Beogradski pobednik za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti. Nakon toga održana je premijera njegovog filma "Moj komšija Adolf". „Hvala, hvala“, obratio se Udo publici… »
Uručen Beogradski pobednik Udu Kiru: „Sviđa mi se Pobednik, lepši je od Oskara“

Uručen Beogradski pobednik Udu Kiru: „Sviđa mi se Pobednik, lepši je od Oskara“

Danas 01.03.2023
Nemačkoj glumačkoj legendi, Udu Kiru sinoć je u mts Dvorani uručen počasni Beogradski pobednik za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti. Nakon toga održana je premijera njegovog filma „Moj komšija Adolf“. „Hvala, hvala“, obratio se Udo… »

Vesti dana »