Povezane vesti

Večeras se bore za Evroviziju! Oni se takmiče da predstavljaju Srbiju - u finale ide samo njih osmoro

Večeras se bore za Evroviziju! Oni se takmiče da predstavljaju Srbiju - u finale ide samo njih osmoro

Blic 01.03.2023
Na ovogodišnji konkurs za "Pesmu za Evroviziju" prijavio se rokordni broj kompozicija, a 32 numere će učestvovati u nacionalnom izboru. Tokom dve polufinalne večeri 1. i 2. marta predstaviće se po 16 kompozicija, najboljih osam iz svakog polufinala… »
Ekskluzivno – pogledajte delove nastupa učesnika prvog polufinala Pesme za Evroviziju

Ekskluzivno – pogledajte delove nastupa učesnika prvog polufinala Pesme za Evroviziju

RTS 01.03.2023
Srbija bira predstavnika na „Pesmi Evrovizije“. U večerašnjem, prvom polufinalu festivala „Pesma za Evroviziju“ nastupiće 16 takmičara, a najboljih devet, po mišljenju publike i žirija, obezbediće učešće u finalu. U prvom polufinalu… »
Kristina Radenković sa zavojem na "pesmi za Evroviziju": Iza kulisa takmičenja! Oblaci i vatra na bini, RTS je pripremio…

Kristina Radenković sa zavojem na "pesmi za Evroviziju": Iza kulisa takmičenja! Oblaci i vatra na bini, RTS je pripremio…

Blic 01.03.2023
Večeras se održava prvo polufinalno veče "Pesme za Evroviziju 2023", koje će voditi Kristina Radenković, Dragana Kosjerina, Milan Marić i Stefan Popović. Kristina Radenković se pred početak takmičenja oglasila na društvenim mrežama i pokazala… »
Učesnici „Pesme za Evroviziju“ otkrivaju svoje omiljene evrovizijske pesme

Učesnici „Pesme za Evroviziju“ otkrivaju svoje omiljene evrovizijske pesme

RTS 01.03.2023
U RTS-ovim studijima u Košutnjaku obavljaju se poslednje pripreme pred „Pesmu za Evroviziju“. Pojedini takmičari su uoči ovogodišnjeg festivala za Internet portal RTS-a otkrili svoje omiljene evrovizijske pesme. Prvo polufinale održava se… »
Ovako će takmičari Pesme za Evroviziju izgledati na bini: Objavljene prve fotografije večerašnjih nastupa FOTO

Ovako će takmičari Pesme za Evroviziju izgledati na bini: Objavljene prve fotografije večerašnjih nastupa FOTO

Nova 01.03.2023
Prvo polufinale je večeras od 21.00 na RTS 1. Pesma za Evroviziju donosi nam veliki broj novih lica, ali i neke dobro poznate izvođače. Na zvaničnoj Instagram stranici takmičenja sada su objavljenje prve fotografije večerašnjih nastupa: A post… »
Meridian prvi izbacio ponudu: Evo ko su najveći favoriti na Pesmi za Evroviziju – bićete iznenađeni!

Meridian prvi izbacio ponudu: Evo ko su najveći favoriti na Pesmi za Evroviziju – bićete iznenađeni!

Kurir 01.03.2023
Da li ste spremni za muzički spektakl? Večeras počinje takmičenje koje već nedeljama podiže veliku prašinu! Srbija će svog predstavnika za ovogodišnju Evroviziju izabrati na Pesmi za Evroviziju, koja će se održati 1, 2. i 4. marta. U narednim… »
Počinje trka za Eurosong - "ja sam već pobedila"! Zejna priznala da ima tremu i škirala kad je rekla koliko ima godina

Počinje trka za Eurosong - "ja sam već pobedila"! Zejna priznala da ima tremu i škirala kad je rekla koliko ima godina

Mondo 01.03.2023
Zejna Murkić je uzbuđena pred Pesmu za Evroviziju '23, a mnogi joj predviđaju veliki uspeh, pa čak i pobedu na takmičenju. Zejna Murkić je uzbuđena pred Pesmu za Evroviziju '23, a mnogi joj predviđaju veliki uspeh, pa čak i pobedu na takmičenju… »
Počinje "Pesma za Evroviziju"

Počinje "Pesma za Evroviziju"

Dnevnik 01.03.2023
Muzički festival „Pesma za Evroviziju” počinje večeras, a direktan prenos prvog polufinala iz studija u Košutnjaku Radio-televizije Srbije gledaćemo na njihovom prvom programu od 21 čas, kao i na zvaničnom sajtu RTS-a, internet platformi RTS… »
"Već sam pobedila!" Zejna progovorila o Pesmi za evroviziju i o svojim očekivanjima šokirala kada je rekla koliko ima godina

"Već sam pobedila!" Zejna progovorila o Pesmi za evroviziju i o svojim očekivanjima šokirala kada je rekla koliko ima godina

Kurir 01.03.2023
Pevačica kojoj mnogi prognoziraju pobedu na predstojećoj Pesmi za evroviziju Zejna Murkić uključila se u emisiju Puls Srbije na Kurir televiziji na povratku sa sa treninga u neformalnom izdanju: - Ova sam prava ja. Vraćam se sa treninga, ništa… »

Vesti dana »