Povezane vesti

Jasmina iz Surčina izbola muža, pa ga pokrila peškirom: Suđenje joj danas opet otkazano

Jasmina iz Surčina izbola muža, pa ga pokrila peškirom: Suđenje joj danas opet otkazano

Telegraf 01.03.2023
Jasmina je, pri iznošenju odbrane, ispričala da je njen suprug pre podne izašao iz kuće, a da se vratio oko 17 sati pijan, te da ju je vređao i ošamario tri puta, a da ga je potom njihov sin sklonio od nje. Suđenje Jasmini Bajović (43), koja je… »
"U ruci mi je bio veliki nož, ubola sam ga u grudi": Odloženo suđenje Jasmini iz Surčina koja je ubila muža

"U ruci mi je bio veliki nož, ubola sam ga u grudi": Odloženo suđenje Jasmini iz Surčina koja je ubila muža

Blic 01.03.2023
Suđenje Jasmini Bajović (43), koja je optužena za ubistvo supruga Milorada u kući u Surčinu odloženo je danas. - Ubod je bio umereno jakog ili jakog intenziteta. Smatram da njegova konstitucija nije imala značajnog uticaja na brzinu nastupanja… »
Završnica suđenja optuženoj za ubistvo supruga 27. marta

Završnica suđenja optuženoj za ubistvo supruga 27. marta

RTV 01.03.2023
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu za 27. mart je zakazana završnica na suđenju Jasmini Bajović, optuženoj za ubistvo supruga Milorada Bajovića u novembru 2021. godine u kući u Surčinu. Tada bi trebalo odbrana i tužilaštvo, kao i okrivljena da… »
Završnica suđenja optuženoj za ubistvo supruga 27. marta

Završnica suđenja optuženoj za ubistvo supruga 27. marta

Dnevnik 01.03.2023
BEOGRAD: U Višem sudu u Beogradu za 27. mart je zakazana završnica na suđenju Jasmini Bajović, optuženoj za ubistvo supruga Milorada Bajovića u novembru 2021. godine u kući u Surčinu. Tada bi trebalo odbrana i tužilaštvo, kao i okrivljena da… »

Vesti dana »