Povezane vesti

Jelena Rozga napokon otkrila da li ima dečka! O njenoj privatnosti se malo zna, a sada je odlučila da progovori

Jelena Rozga napokon otkrila da li ima dečka! O njenoj privatnosti se malo zna, a sada je odlučila da progovori

Kurir 01.03.2023
Pevačica Jelena Rozga uveliko se priprema za koncert koji će održati u Beogradu, a sada je progovorila o planovima za budućnosti i porodici, pa otkrila da li ima majčinski instinkt. Ljubavni život četrdesetpetogodišnje pevačice oduvek je bila… »
„Više od svega bih želela svoje dete“: Jelena Rozga iskreno o potomstvu, pa se osvrnula i na ćerku Petra Graše i Hane…

„Više od svega bih želela svoje dete“: Jelena Rozga iskreno o potomstvu, pa se osvrnula i na ćerku Petra Graše i Hane…

Nova 01.03.2023
Vreme provodi sa nećacima. Pevačica Jelena Rozga ne govori previše o svom privatnom životu. Iako njen emotivni status javnosti nije poznat, ne krije da priželjkuje decu. Dok se ne ostvari u ulozi majke, njeni nećaci joj prave društvo. „Strašno… »
Jelena Rozga s nestrpljenjem očekuje bebu: Moje srce je zauzeto…

Jelena Rozga s nestrpljenjem očekuje bebu: Moje srce je zauzeto…

Svet & Skandal 01.03.2023
Želja Jelene Rozge je još uvek neostvarena Pevačica Jelena Rozga uveliko se priprema za koncert koji će održati u Beogradu, a sada je progovorila o planovima za budućnosti i porodici, pa otkrila da li ima majčinski instinkt. Ata images Ljubavni… »
"Moje srce je zauzeto": Jelena Rozga progovorila o ljubavnom životu - otkrila da ima neostvarenu želju, dotakla se i ćerkice…

"Moje srce je zauzeto": Jelena Rozga progovorila o ljubavnom životu - otkrila da ima neostvarenu želju, dotakla se i ćerkice…

Blic 28.02.2023
Pevačica Jelena Rozga uveliko se priprema za koncert koji će održati u Beogradu, a sada je progovorila o planovima za budućnosti i porodici, pa otkrila da li ima majčinski instinkt. Ljubavni život četrdesetpetogodišnje pevačice oduvek je bila… »

Vesti dana »