Povezane vesti
Jadranka koja je izbola partnera danas na saslušanju: Četiri puta mu zarila nož u stomak, Bošku se i dalje bore za život
Nova 01.03.2023
Jadranka K. (36) iz Vršca kojoj se na teret stavlja pokušaj ubistva partnera Boška N. (44) u Šidu biće saslušana danas. Ona ga je, kako smo pisali, ubola 4 puta u stomak i leđa. „Boško je u teškom stanju, i dalje se bori za život. U toj vezi je i ranije… »
Boško se bori za život, Jadranka ga ubola 4 puta nožem: Danas saslušanje osumnjičene za pokušaj ubistva u Šidu
Telegraf 01.03.2023
Svemu pretohila svađa u alkoholisanom stanju. Jadranka K. (36) iz Vršca kojoj se na teret stavlja pokušaj ubistva partnera Boška N. (44) u Šidu biće saslušana danas. Ona ga je, kako smo pisali, ubola 4 puta u stomak i leđa. "Boško je u teškom stanju, i… »
Vesti dana »
Beograd: Studenti Pravnog fakulteta obeležavaju godišnjicu početka blokade u protestnoj šetnji
Serbian News Media pre 29 minutajoš 25 povezanih
Zelenski: Izbori bi mogli da se održe ako se garantuje bezbednost izbornog procesa
N1 Info pre 9 minutajoš 39 povezanih
Vučić: Postoje tri opcije za NIS, 15. januar krajnji rok za rešenje
Forbes pre 6 satijoš 27 povezanih
Milan Nedeljković preuzima funkciju predsednika Uprave BMW AG od maja 2026.
Naslovi.ai pre 4 satijoš 34 povezane



