Povezane vesti

"Ona ubilački smrdi, bolje da ne otvorim usta s Kim je sve Peca bio": Blondi žestoko uzvratila Subotićki, posle ovih reči…

"Ona ubilački smrdi, bolje da ne otvorim usta s Kim je sve Peca bio": Blondi žestoko uzvratila Subotićki, posle ovih reči…

Blic 01.03.2023
Bivša zadrugarka Suzana Perović Blondi šokirala je sve izjavom da ju je suprug Aleksandre Subotić, Predrag Peca Raspopović jurio punih dve godine. Ipak, ona navodi da nije želela da ima ništa sa Raspopovićem, ali da ga poznaje čak deset godina… »
Blondi joj nije prećutala na prozivke, pa poručila subotićki "Peca i ja smo imali život"

Blondi joj nije prećutala na prozivke, pa poručila subotićki "Peca i ja smo imali život"

Alo 01.03.2023
Odgovorila žestoko. Suzane Perović Blondi je priznala nakon mnogo godina da ju je svojevremeno Petar Raspopović Peca jurio, te i da je sve radio kako bi je osvojio. To se nikako nije dopalo Aleksandri Subotić, koja se oglasila i osula paljbu po… »
"Njen smrad ispod pazuha je bio ubilački" Starleta počela sa raskrinkavanjem Subotićke i poručila: Peca i ja smo imali…

"Njen smrad ispod pazuha je bio ubilački" Starleta počela sa raskrinkavanjem Subotićke i poručila: Peca i ja smo imali…

Kurir 01.03.2023
Suzane Perović Blondi je priznala nakon mnogo godina da ju je svojevremeno P etar Raspopović Peca jurio, te i da je sve radio kako bi je osvojio. To se nikako nije dopalo Aleksandri Subotić, koja se oglasila i osula paljbu po kontroverznoj Crnogrki, na… »
Nikad neću zaboraviti njen smrad! Starlete zaratile oko muškarca - Ako otvorim usta, njen muž će znati s Kim spava!

Nikad neću zaboraviti njen smrad! Starlete zaratile oko muškarca - Ako otvorim usta, njen muž će znati s Kim spava!

Mondo 01.03.2023
Aleksandra Subotić i Blondi žestoko su se isprozivale, i to javno, a sve se vrti oko Pece Raspopovića - "Ona nije bila ni na mapi!". Aleksandra Subotić i Blondi žestoko su se isprozivale, i to javno, a sve se vrti oko Pece Raspopovića - "Ona nije… »
Suzana Perović Blondi otkrila je šta joj je nudio Peca Raspopović!

Suzana Perović Blondi otkrila je šta joj je nudio Peca Raspopović!

Svet plus 01.03.2023
Suzana Perović Blondi otkrila je šta joj je nudio Peca Raspopović, partner Aleksandre Subotić! Oduvek sam se sviđala moćnim muškarcima... Suzana Perović Blondi je u intervjuu između ostalog otkrila da je svojevremeno Petar Raspopović Peca… »
"Dobićete niskobudžetno letovanje, par patika i 50 evra": Subotićka oplela po Blondi zbog pece, oglasila se besna posle…

"Dobićete niskobudžetno letovanje, par patika i 50 evra": Subotićka oplela po Blondi zbog pece, oglasila se besna posle…

Blic 28.02.2023
Bivša zadrugarka Suzana Perović Blondi izjavila je da ju je muž Aleksandre Subotić, Predrag Peca Raspopović jurio dve godine, ali da ona nikada nije želela ništa da ima sa njim. Nakon njenih tvrdnji, oglasila se Aleksandra koja je žestoko oplela… »

Vesti dana »