Povezane vesti

Otac Maje Marinković u teškom stanju: Njegove reči će je zaboleti

Otac Maje Marinković u teškom stanju: Njegove reči će je zaboleti

Svet & Skandal 01.03.2023
Otac Maje Marinković doživeo nervni slom Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš, koji su u rijalitiju pre nekoliko godina započeli vezu zbog koja je bivšeg košarkaša koštala braka, ponovo su počeli da završavaju zajedno u krevetu… »
Taki doživeo nervni slom! Kad je video Maju pored Janjuša u krevetu, pozlilo mu: Oteraće me u grob, nek me zaboravi ako se…

Taki doživeo nervni slom! Kad je video Maju pored Janjuša u krevetu, pozlilo mu: Oteraće me u grob, nek me zaboravi ako se…

Kurir 01.03.2023
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš, koji su u rijalitiju pre nekoliko godina započeli vezu zbog koja je bivšeg košarkaša koštala braka, ponovo su počeli da završavaju zajedno u krevetu. Tim povodom oglasio se njen otac Radomir… »
Ako se pomiri s tim majmunom, oca neka zaboravi! Takiju pozlilo zbog Maje i njenog bivšeg - u grob će me oterati!

Ako se pomiri s tim majmunom, oca neka zaboravi! Takiju pozlilo zbog Maje i njenog bivšeg - u grob će me oterati!

Mondo 01.03.2023
Taki Marinković više ne gleda Zadrugu zbog Majinog ponašanja i ne opravdava ćerkine postupke, iako joj je do sada bio najveća podrška. Taki Marinković više ne gleda Zadrugu zbog Majinog ponašanja i ne opravdava ćerkine postupke, iako joj je do… »
"Maja će me u grob oterati": Takiju se slošilo kada je video ćerku sa Janjušem, doneo konačnu odluku

"Maja će me u grob oterati": Takiju se slošilo kada je video ćerku sa Janjušem, doneo konačnu odluku

Blic 01.03.2023
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš svojevremeno su bili u skandaloznoj vezi, a ona je sad u rijalitiju ponovo počela da ga zavodi. Tim povodom oglasio se njen otac Radomir Marinković Taki koji je žestoko osudio ovo njeno ponašanje. Niame… »
Više ne gledam zadrugu i maja me ne zanima Taki doneo konačnu odluku! O naslednici ni reč!

Više ne gledam zadrugu i maja me ne zanima Taki doneo konačnu odluku! O naslednici ni reč!

Alo 01.03.2023
Otac kontroverzne zadrugarke teško podnosi ponašanje svoje jedinice u "beloj kući" pa je rešio da je više ne gleda. Iako je tvrdio da ne postoji stvar koju svojoj ćerki Maji ne bi oprostio, Radomir Marinković Taki, ipak je promenio je ploču. Alo… »

Vesti dana »

EURO uživo: Srpska žurka u Minhenu, za koga Olga navija

EURO uživo: Srpska žurka u Minhenu, za koga Olga navija

Sport klub pre 22 minutajoš 114 povezane
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 2 satajoš 28 povezanih
Veliki požar u Šidu: Gori fabrika boja i lakova

Veliki požar u Šidu: Gori fabrika boja i lakova

Vreme pre 46 minutajoš 16 povezanih
Vučić i Kurti sastaće se 26. juna

Vučić i Kurti sastaće se 26. juna

Slobodna Evropa pre 1 satjoš 15 povezanih