Povezane vesti
Grčki novinar: Zvaničan razlog železničke nesreće ljudska greška, ali suština je loša privatizacija
Radio 021 01.03.2023
Glavni urednik "Komotinipressa" Nikolaos Arvanites rekao je da je mogući razlog današnje železničke nesreće sistemska greška u upravljanju signalizacijom. Kako je rekao za N1, to traje već nekoliko godina. "Zvaničan razlog je ljudska greška, ali se to… »
Grčki novinar: Suština tragedije u lošoj privatizaciji i grešci u sistemu
N1 Info 01.03.2023
Glavni urednik "Komotinipressa" Nikolaos Arvanites rekao je za N1 da je prema njegovim informacijama razlog današnje tragične železničke nesreće u tome što je postojala i sistemska greška u upravljanju signalizacijom, kao i da to traje već nekoliko… »
Vesti dana »

Jedno "da" spasilo šest života: Kad mislite da nema nade, sudbina vas demantuje: Desanka i Gavrilo konačno imaju novu šansu (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

(Foto) crna kosa i plave oči: Ovo je novi dečko Uroša Stanića koji je pun love: Ljubi ga pred svima
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Zatrpala ih zemlja u rudniku: Pronađena tela 5 rudara nakon tri dana u Čileu, spasioci čistili 20 metara prolaza da dođu do njih
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

„Zločini se ne smeju zaboraviti“: PSG i ZLF u mestu u kome su ubijeni civili iz izbegličke kolone tokom „Oluje“
Danas pre 2 satajoš 1 povezana