Povezane vesti
Osuđeni roditelji nepokretne devojke iz Britanije: Ubili bolesnu i nepokretnu ćerku, dozvolili da postane preterano gojazna
Kurir 01.03.2023
Roditelji koji su ubili svoju bolensu i nepokretnu ćerku tako što su joj dozvolili da postane morbidno gojazna, osuđeni su danas. Njena majka Sara osuđena je na šest godina, dok je otac Alun osuđen na sedam godina. Mrtvu Kejli Titford (16) pronašla je… »
Roditelji nepokretne devojke osuđeni za njenu smrt: Dozvolili su joj da postane morbidno gojazna
Telegraf 01.03.2023
Kejli je, kako je ranije objavljeno, patila od "višestrukih zdravstvenih problema" i bila je nepokretna. Roditelji koji su ubili svoju bolensu i nepokretnu ćerku tako što su joj dozvolili da postane morbidno gojazna, osuđeni su danas. Njena majka Sara… »
Vesti dana »
Kakvo izdanje domaćina! Ovakva Amerika može dogurati daleko na SP!
Večernje novosti pre 1 satjoš 8 povezanih
Pretio ženi da će zapaliti nju i kuću, izgoreo deo porodičnog doma
Jugmedia pre 5 satijoš 1 povezana
"Sine, kad ćeš dati gol ako ne sada?": Bogdanović na RTS govorio o promašaju Bosne i Hercegovine, ključnoj grešci i kvalitetu
Nova pre 52 minutajoš 3 povezane
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Katar - Švajcarska na Svetskom prvenstvu u fudbalu
Telegraf pre 2 minutajoš 4 povezane



