Povezane vesti

Njegovi pronalasci proslavili Zastavu i Petoletku, a živi s manje od 25.000 din.

Njegovi pronalasci proslavili Zastavu i Petoletku, a živi s manje od 25.000 din.

N1 Info 01.03.2023
Nebojša Milošević je i danas na pola puta između Kragujevca i Trstenika. Rekao bi čovek, nije ni čudo što je onda svoj kratki radni vek proveo što u Zastavi, što u Prvoj petoletki. Bez njega ne bi postojali ni fića, ni jugo 45 ili 55, ni… »
Njegovi pronalasci proslavili Zastavu i Petoletku, a živi s manje od 25.000 din.

Njegovi pronalasci proslavili Zastavu i Petoletku, a živi s manje od 25.000 din.

N1 Info 01.03.2023
Nebojša Milošević je i danas na pola puta između Kragujevca i Trstenika. Rekao bi čovek, nije ni čudo što je onda svoj kratki radni vek proveo što u Zastavi, što u Prvoj petoletki. Bez njega ne bi postojali ni fića, ni jugo 45 ili 55, ni… »
Da sam ja neko: Pronalazač i šumadijski genije sa IQ 203

Da sam ja neko: Pronalazač i šumadijski genije sa IQ 203

N1 Info 01.03.2023
Nebojša je i danas na pola puta između Kragujevca i Trstenika. Rekao bi čovek, nije ni čudo što je onda svoj kratki radni vek proveo što u Zastavi, što u Prvoj petoletki. Bez njega ne bi postojali ni fića, ni jugo 45 ili 55, ni florida. Uštedeo… »

Vesti dana »