Povezane vesti

Hurkač pred Đokovića: "Pun sam samopouzdanja, veliki je izazov"

Hurkač pred Đokovića: "Pun sam samopouzdanja, veliki je izazov"

Sportske.net 02.03.2023
Novak Đoković i Hubert Hurkač igraju danas četvrtfinalni meč mastersa u Dubaiju. Poljak je u razgovoru za ,, Sport klub" optimističan je i ne gubi nadu pred duel sa svetskim brojem jedan, iako je svaki put do sada poražen. „Biće interesantan… »
Đoković čeličnih živaca: Fenomenalni Novak u polufinalu, Dubai je video istinski spektakl, a još već sledi!

Đoković čeličnih živaca: Fenomenalni Novak u polufinalu, Dubai je video istinski spektakl, a još već sledi!

Večernje novosti 02.03.2023
NOVAK Đoković se plasirao u polufinale turnira ATP Dubai, a Hubert Hurkač je svojim izversnim izdanjem to samo ulepšao: konačan rezultat 6:3, 7:5 za Srbina samo delimično otkriva kakav je spektakl viđen u četvrtfinalu. FOTO: Tanjug/AP Iako je… »
Đoković poručio: „Moramo da napravimo bolji sistem – da i nižerazredni igrači zarađuju za život!“

Đoković poručio: „Moramo da napravimo bolji sistem – da i nižerazredni igrači zarađuju za život!“

Hot sport 02.03.2023
Jasan je! Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, nalazi se u Dubaiju gde igra ATP turnir, a večeras ga očekuje susret sa poljskim igračem Hubertom Hurkačem. Đoković želi da promeni sistem u tenisu koji je po gledanosti treći ili četvrti u… »
Hurkač zapretio Đokoviću: Postajem bolji i jači, a i pre je bilo neizvesno

Hurkač zapretio Đokoviću: Postajem bolji i jači, a i pre je bilo neizvesno

Večernje novosti 02.03.2023
Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće sa Hubertom Hurkačom u četvrtfinalu turnira iz serije 500 u Dubaiju. Foto: EPA-EFE/RHONA WISE Program počinje u podne po srednjoevropskom vremenu – prvo se sastaju Zverev i Sonego, potom Rubljov i Van de… »
Hurkač pred okršaj sa đokovićem: „Pun sam samopouzdanja – uvek je zanimljivo igrati sa Novakom!“

Hurkač pred okršaj sa đokovićem: „Pun sam samopouzdanja – uvek je zanimljivo igrati sa Novakom!“

Hot sport 02.03.2023
Potpuno otvoreno! Novak Đoković, najbolji teniser sveta, i Hubert Hurkač sastaće se danas u okviru četvrtfinala turnira iz serije 500 u Dubaiju. Pred ovaj susret Poljak je govorio za Sport Klub. Ne gubi nadu pred duel sa prvim reketom sveta. –… »
Hurkač za SK pred Novaka: Pun sam samopouzdanja

Hurkač za SK pred Novaka: Pun sam samopouzdanja

Sport klub 02.03.2023
Podeli : Novak Đoković igraće sa Hubertom Hurkačom danas u četvrtfinalu turnira iz serije 500 u Dubaiju. Program počinje u podne po srednjoevropskom vremenu – prvo se sastaju Zverev i Sonego, potom Rubljov i Van de Zandshulp, a onda Đoković i… »

Vesti dana »